Демісезонні головні убори (спецодяг)

Спеціальні робочі кепки на міжсезоння

Ретельний підхід до підбору спеціального одягу сприяє зниженню рівня простудних захворювань в період міжсезоння. У різних сферах виробництва активно використовується демісезонний спецодяг, що в осінні та весняні місяці істотно знижує вплив несприятливих температурних факторів. Одним з елементів індивідуального захисту є демісезонні головні убори. Вони використовуються на будівельних ділянках, в комунальній сфері, на підприємствах важкої промисловості, у сільськогосподарській галузі. Кепка особливого покрою входить в комплект спецодягу практично в будь-якій галузі, забезпечуючи надійний захист від ультрафіолетового випромінювання і атмосферних опадів, від механічних пошкоджень і виробничих забруднень.

Маленька, але дуже важлива деталь робочого одягу

У конструкції демісезонних головних уборів передбачена можливість вентилювання через сітчасті вставки з синтетичних матеріалів. У підшоломнику для цього використовують наскрізні заклепки, що обрамляють вентиляційні отвори. Обов'язково забезпечується можливість регулювання за розміром. В кепках застосовуються «липучки», кнопки, ремінні хлястики. Підшоломники регулюються за розміром з допомогою шнурівки. Підбір якісних тканин для пошиття сприяє поліпшенню експлуатаційних показників. При цьому необхідно враховувати наступні характеристики:

  • захисні;
  • гігієнічні;
  • фізичні;
  • механічні.

В основному, при пошитті демісезонних головних уборів використовуються сумішеві тканини високої щільності. Матеріали з різним процентними співвідношенням натуральних і віскозних ниток мають певні характеристики стійкості до забруднення, стирання, механічних впливів, хімічного чищення. Це дозволяє широко застосовувати їх при пошитті виробів для специфічних умов експлуатації. Натуральні тканини використовуються в тих випадках, коли необхідно забезпечити поліпшену гігроскопічність або антистатичність спецівки. Вибір демісезонних головних уборів - не така вже й проста задача. Одним з варіантів оптимального її вирішення може бути індивідуальний пошив у профільному підприємстві.

Пропозиція, від якої важко відмовитися

В інтернет-магазині ProStil вам запропонують повний асортимент демісезоного робочого одягу. У нас ви зможете купити напівкомбінезони, костюми, куртки, штани, халати, жилети, фартухи і нарукавники, білизну, гольфи, блузки, сорочки та головні убори. Ми якісно і в строк виконаємо замовлення будь-якої складності. До ваших послуг продаж готових виробів та послуги з індивідуального пошиття, опт і роздріб, гнучка система знижок, демократичні ціни та європейська якість. Зважте переваги співпраці з безпосереднім виробником спецодягу й компанія ПроСтиль стане для вас найкращим постачальником.

Повна версія

Мобільна версія