Костюми робочі

Товари 1-6 з 6
 

Зручні утеплені костюми для працівників різних професій

Особливості спецодягу, призначеного для роботи в умовах мінусових температур чітко прописуються діючими державними стандартами з охорони праці. Їх дотримання забезпечує подвійний ефект – вигідно для працівників і роботодавців. Купити якісний спецодяг в Києві, що відповідає вимогам ДСТУ, як і в будь-якому іншому населеному пункті країни, сьогодні не складно. Потрібно лиш знати призначення та умови його використання. Адже кожна річ шиється з урахуванням таких особливостей.

В інтернет-супермаркеті ProStil пропонується кілька варіантів костюмів на зиму. Вироби пошиті з надійних матеріалів для захисту організму від вітру жлщу та снігу. Вони підходять як для використання в умовах виробництва, так і в побуті. Продпозиції на сайті магазину розраховані на широкого покупця. В першу чергу враховані сучасні досягнення в питаннях безпеки праці. І незмінно витримуються норми міжнародних стандартів якості та комфорту. Завдяки використанню високотехнологічного обладнання на нашому виробництві формується вигідна вартість виробів.

Якісний спецодяг на замовлення

На сайті магазину продаж зимового спецодягу, зокрема, робочих костюмів передбачає широкий спектр послуг. Ми добре розуміємо, що у кожного підприємства є і власні вимоги до дизайну, адже естетична складова – звважена ознака сучасного побуту. Для багатьох компаній зовнішній вигляд співробітників має принципове значення. Тому пропонуємо покупцеві пошив на замовлення.

Теплі куртки, штани, комбінезони відмінно підходять для різноманітих професій у різних галузях господарства. Вони зручні і добре підходять для брендування. Тобто, наші майстри і дизайнери завжди дадуть рекомендації щодо фасону і кольорів виробів, вибору розмірів. У той же час підкажуть оптимальний варіант нанесення на костюми логотипів та іншихь відмітних знаків. Різноманітниз засобів для сучасного оформлення моделей у нас достатньо, щоб забезпечити корпоративний стиль в кожному виробі.

Відмінні товари, прийнятні ціни

Невисокі ціни на теплі робочі костюми в супермаркеті ПроСтиль цілком доступні для кожного покупця, який піклується про надійний захист організму людини в умовах сильного холоду і високої вологості. Адже наші майстри вибирають для виготовлення міцні і зручні в експлуатації матеріали. Передусім, це сумішеві тканини, котрі мають певне співвідношення натуральних і синтетичних волокон. Вони надійно убезпечують від накопичення вологи, створюють правильний повітрообмін, а це в зимовий період має величезне значення для захисту від переохолодження. Такі вироби мають високу міцність, стійкі до розривів, зручні в роботі і досить привабливі на вигляд.

Сьогодні вигідно купити робочі зимові костюми  на сайті ProStil, де за допомогою простої системи навігації легко вибрати необхідний варіант з найкращими характеристиками. Підприємство завжди скрупульозно виконує всі вимоги до замовлення, не порушуючи термінів виготовлення і доставки. А також надає вигідні знижки на оптові партії товару.

Повна версія

Мобільна версія