Демісезонні сорочки (спецодяг)

Сучасна уніформа співробітників – це імідж успішного підприємства

Дослідження маркетологів підтвердили, що зовнішній вигляд продавця або представника фірми має суттєвий вплив на прийняття рішення про купівлю чи співпрацю. Правильно підібрана, ефектна і сучасна уніформа співробітників підкреслює імідж успішного підприємства, вказує на рівень його послуг, дисциплінує колектив. Хорошим прикладом цьому можуть служити демісезонні сорочки, які використовуються в весняні та осінні місяці. Як елементи спеціального одягу, вони затребувані в сфері надання послуг, в торгових і медичних установах, в сервісних центрах і в офісах фірм. Сорочка – універсальний і практичний варіант спецодягу, добре поєднується з напівкомбінезонами, штаньми, костюмами, куртками. Виділяють такий елемент уніформи шляхом підбору тканин відповідних кольорів і нанесенням на сорочку корпоративної символіки.

Що потрібно знати, щоб правильно вибрати демісезонну сорочку

При покупці демісезонних сорочок необхідно звертати увагу на якісні характеристики тканин, колірне рішення і фасон виробів. Добре зарекомендували себе натуральні тканини. Вони прості у догляді, антистатичні, забезпечують поліпшену вентиляцію і гігроскопічність. Популярні сорочки, виготовлені з чисто лляних або бавовняних тканин. Якщо демісезонні сорочки використовуються як виробничий спецодяг, є сенс зупинити вибір на сумішевих матеріалах. Присутні в їх складі синтетичні нитки забезпечують більшу стійкість до розривних навантажень, численних циклів промислового прання і хімічного чищення. При пошитті застосовуються кілька видів крою:

  • приталений;
  • напівприталений;
  • прямий;
  • класичний.

Рукав може бути короткий або довгий – на розсуд покупця. Всі ці нюанси найбільш повно можна врахувати, якщо замовити індивідуальний пошив на нашому профільному підприємстві.

Купуйте професійний одяг в інтернет-магазині ProStil

Рекомендуємо вам зайти на сайт інтернет-магазину ProStil. Наше підприємство спеціалізується на пошитті та продажі спеціального одягу. Тут разом із сорочками ви зможете оптом і в роздріб купити комбінезони, футболки, халати, жилети, білизну, головні убори, гольфи, блузки, фартухи і нарукавники. Хочете виготовити одяг за індивідуальним замовленням? Наші дизайнери допоможуть підібрати тканину, розроблять оригінальний фасон і варіанти брендування одягу методами комп'ютерної вишивки, шовкографії або сублімації. Ми якісно і в стислі терміни виконуємо замовлення будь-якої складності. Скористайтеся послугами професіоналів.

Повна версія

Мобільна версія