Захисний одяг

Товари 1-24 з 49
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Сфери використання захисного одягу

Спеціалізований захисний одяг має першорядне значення для організації робочого процесу на виробництві. При контакті з хімікатами, горючими сумішами та іншими небезпечними для здоров'я речовинами робітники підприємств мають бути надійно захищені. Та не варто нехтувати захистом і при веденні самостійних ремонтних робіт, навіть одноразово. Починка домашнього обладнання нерідко пов'язана з певним ризиком, якого легко уникнути, надівши захисний костюм.

Спеціалізований одяг окрім захисту від механічних пошкоджень чи виробничих забруднень має і профільні функції додаткового захисту від:

  • надмірно високих чи низьких температур;
  • електричного струму;
  • іскор, бризок розплавленого металу;
  • рідин (води, масла або більш небезпечних – кислот та лугів);
  • радіації та багато іншого.

Спеціальні брюки, жилети та куртки використовуються працівниками різних сфер. Це можуть бути слюсарі, електрики, монтажники, покрівельники, сантехніки. Фартухи й напівкомбінезони надягають малярі, механіки, дорожні робітники. Захисні плащі і халати – стандартна форма співробітників хімічних лабораторій і заводів. Також захисна форма нерідко доповнюється спеціальним взуттям, щільними рукавицями і головними уборами. Всі ці товари представлені в нашому супермаркеті.

Доступна вартість одягу з інтернет-магазину ProStil

Найчастіше спеціалізований захисний одяг потрібен чоловікам з відповідними службовими обов'язками. Але іноді в комбінезони та захисні плащі одягаються і жінки. Тому ці універсальні вироби виготовляються за єдиним лекалом крою і підганяються під встановлені стандарти ДСТУ та EN ISO. Матеріали обираються, в основному, жорсткі та грубі, просочені спеціальними сумішами, котрі підвищують жаростійкість, або не пропускають вологу.

Замовлення захисного одягу на сайті компанії «ПроСтиль» – не складна процедура, оскільки для зручності покупця враховано всі важливі параметри. До того ж, співробітники магазину допоможуть швидко визначитися з вибором необхідного товару. Якісна продукція пропонується в роздріб і оптом за вигідною ціною. На ряд позицій каталогу діють значні знижки. Передбачено варіанти для самовивозу та швидкої доставки замовлення.

Повна версія

Мобільна версія