Головні убори

Товари 1-4 з 4
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Захист голови – найважливіше в питаннях безпеки

Навіть у звичайному побуті головним уборам відводиться далеко не останнє місце – вони забезпечують у першу чергу захист від несприятливих погодних умов (сніг або дощ, пекуче сонце чи пронизливий вітер), а затім і естетичні функціі (додають родзинку вашому образу). Це ж стосується і спецодягу. Практично будь-яка уніформа передбачає наявність певного головного убору. Залежно від сфери діяльності, вони можуть бути не тільки захистом, але і атрибутом корпоративного стилю й нести певне смислове навантаження, наприклад, у вигляді реклами або просто логотипу компанії. Всім відомо, що ефективність роботи багато в чому залежить від згуртованості колективу і робочого настрою. А для цього доводиться дбати не тільки про заробітну плату, а й про комфортні умови праці. І тут головні убори спеціального призначення є невід'ємним компонентом.

Купити головні убори для робітників різних сфер діяльності

Психологи встановили, що однакова уніформа або ж її елементи змушують людину підсвідомо відчувати себе частиною колективу. Відповідно, підвищується і ефективність праці, адже співробітник розуміє, що відповідальність за результати лежить не тільки на його плечах. Отже на таких простих, але важливих речах, не можна економити.

На просторах інтернету можна знайти величезну кількість магазинів, які пропонують придбати головні убори в Києві та по всій території України. І можна довго сидіти в мережі в пошуках чогось вартого. Але зауважимо: у нас якість матеріалів значно вища від ціни на засоби індивідуального захисту. До того ж, в інтернет-супермаркеті «ProStil» постійно надаються вигідні знижки, які теж значною мірою впливають на вартість товарів і приємно вас здивують. Подивіться і переконайтеся самі.

Робіть замовлення просто з робочого місця

Сьогодні роботодавець піклується не тільки про техніку безпеки, а й про здоров'я своїх працівників. Це нерозривно пов'язані між собою критерії, які безпосередньо впливають на ефективність праці на виробництві. Наприклад, робоча кепка з козирком чудово забезпечує якісний захист від жарких сонячних променів, а також покращити видимість в умовах яскравого сонячного світла. А спеціальна шапка захистить від сильного вітру і холоду в періоди різкого зниження температури. Отже для дотримання правил безпеки і збереження здоров'я людей на виробництві без них не обійтися.

На сайті компанії продаж робочих головних уборів ведеться кількома способами. Відвідувачі магазину завжди зможуть не лише вибрати і придбати необхідний товар, а й зробити індивідуальне замовлення. І наші фахівці вправно виконають завдання та  запропонують зручні способи оплати й доставки.

Повна версія

Мобільна версія