Непромокаючий одяг

Товари 1-8 з 8
 

Комфорт та захист у будь-яку погоду

У світі існує безліч професій, більшість включають ризики для робітників. Нерідко змушені люди працювати в негоду, під дощем і снігом, або навіть у приміщеннях, що знаходяться в аварійному стані. Але за законодавством діють нормативні акти, котрі чітко зобов'язують підприємство вживати необхідних заходів для максимальної безпеки працівника. Серед них надання водонепроникного спецодягу, котрий захищає від вологи внутрішні шари одягу і не дають їй просочуватися далі.

Спеціальні костюми та плащі виготовляються з легких спеціалізованих матеріалів. Вони зазвичай покривають другим або навіть третім шаром звичний одяг. Тому при закупці такого товару слід вибирати розміри, що трохи перевищують типові параметри робітника. Однак не рекомендується купувати занадто великі плащі, щоб не ускладнювалось виконання робочих обов'язків.

Професійна градація одягу

Плащі й костюми, які використовуються при роботі в умовах підвищеної вологості, не діляться на чоловічі або жіночі. Всі моделі універсальні й максимально функціональні. Вони підходять для співробітників дорожньо-транспортних служб, працівників житлово-комунальної сфери, будівельників та навіть дачників, чи грибників. Лісники й садівники окрім спецодягу для садових робіт мають чималу потребу використовувати й вологостійкі плащі або спеціальні комплекти. Тож, вологонепроникний одяг має широкий спектр застосування і підходить для різних спеціальностей.

На сайті магазину ProStil відвідувачам доступні спеціалізовані водонепроникні плащі і костюми різних моделей. Також тут можна залишити заявку на індивідуальний пошив, скориставшись спеціальною формою замовлення чи допомогою служби підтримки супермаркета. Компанія використовує в роботі тільки високоякісні матеріали, котрі пройшли спеціальні випробування. Обов'язково основа тканини має антистатичні покриття. Всі моделі відповідають діючому стандарту.

Готовий товар доставляється по території України за допомогою сервісу Нової Пошти у короткий термін.

Повна версія

Мобільна версія