Фартухи і нарукавники

Товари 1-9 з 9
 

Безпека і захист забезпечать якісні фартухи і нарукавники

Відповідно до трудового законодавства, одним з основних обов'язків керівництва компаній є забезпечення співробітників надійними засобами захисту. Звичайно, рівень відповідальності в цьому питанні у всіх різний. Але, якщо роботодавець бере повну відповідальність за безпеку праці, то, звичайно ж, буде прагнути купувати тільки якісні засоби. В першу чергу, важливо забезпечити відповідність чинним вимогам стандартів, щоб гарантувати максимальний захист для працівників під час виконання трудових завдань. Також спецодяг має бути не тільки практичним, але і комфортним та зручним в експлуатації. І нарешті, вагоме значення має наявність логотипів, емблем і певних розпізнавальних знаків.

Роботодавцям часто доводиться витрачати багато часу на пошуки виробників, що надають якісну продукцію за доступною ціною. Але є інший варіант - звернутися в інтернет-магазин ProStil. Ми вже подбали про те, щоб представити в своєму асортименті тільки кращі товари від перевірених виробників, які відповідають ДСТУ та вимогам охорони праці. А це означає, що вам залишається тільки вибрати вид товару і його дизайн.

Вигідно замовити фартухи і нарукавники через інтернет

Фартухи і нарукавники займають важливе місце серед різних видів ЗІЗ. Ці засоби захисту та спеціалізованої індивідуальної гігієни допомагають забезпечити комфортність в робочому процесі, формують імідж конкретного підрозділу на вашому підприємстві. До речі, купити фартухи і нарукавники в Києві і будь-якому регіоні країни легко - достатньо звернутися до нас. У нашому інтернет-супермаркеті професійного одягу представлений широкий вибір даної продукції. Вартість товарів найнижча в регіоні, тому ціни на фартухи і нарукавники задовольняють попит. Гортаючи сторінки каталогу, ви і самі в цьому переконаєтеся. Ще хотілося б зробити акцент на тому, що на деякі товари діють знижки, і ми сподіваємося, це зробить ваші покупки ще більш вигідними.

Продаж фартухів, нарукавників і інших видів захисного одягу - основний напрямок даного сайту. Ми намагаємося знаходити підхід до кожного клієнта і завжди готові відповісти на ваші запити, щоб розвіяти всі сумніви. Тому, вирішивши купити фартухи і нарукавники на замовлення в ProStil, будьте впевнені, що отримаєте максимально вигідний результат. І ми зробимо все можливе, щоб доставити товар якомога швидше, незалежно від того, в якому регіоні України ви знаходитеся.

Повна версія

Мобільна версія