Жилети

Товари 1-9 з 9
 

Утеплені жилети для роботи в холодну пору року

Використання теплих робочих жилетів на господарських і промислових ділянках підприємств у періоди холодів досить поширене явище. Тим більше, вони практичні і забезпечують захист працівника ще і від виробничих забруднень. Дуже зручно їх використовувати в слабо опалюваних приміщеннях. Основна вимога до жилета - збереження тепла і дотримання санітарних норм для безпечної роботи людей. Зверніть увагу, щоб купити утеплений жилет в Києві або інших містах для промислових або побутових потреб, не буде потрібно вирушати в спеціалізований магазин. 

Компанія ProStil пропонує покупцям самі ходові моделі. Вони не сковують рухів, мають зручні внутрішні або накладні кишені і прекрасно підходять для комірників, електриків, технічних робітників і навіть для певних робіт в офісі. Завдяки грамотно скроєним фасону, приховує об'ємні утеплювальні матеріали, виріб виглядає досить естетично. Щільні тканини наших якісних утеплених жилетів гарантують відмінний захист для грудної клітини та попереку працівника, що дуже важливо для роботи в умовах низьких температур.

Вигідне придбання захисного спецодягу онлайн-замовленням

Сьогодні вигідно купувати товари на зиму в нашому інтернет-магазині. Завдяки сезонних знижок ціни на робочі утеплені жилети помітно знизилися. До того ж, замовлення через інтернет-сайт значно скорочує час покупки і економить кошти. Ми забезпечуємо доставку продукції по всій Україні, що також спрощує завдання покупця. До того ж, вартість оптової закупівлі вийде ще на порядок нижче. Багато організацій приділяють увагу зовнішньому вигляду виробів, що не менше, ніж з якістю. Для них важливо отримати спецодяг певного кольору з фірмовими знаками , логотипами або спеціальними нашивками. Це теж не складно обговорити при оформленні замовлення. Компанія ProStil пропонує робочі жилети на замовлення, щоб споживач міг купувати відповідні вироби за найвигіднішою ціною. Ми використовуємо тільки надійні матеріали високої якості, що відповідають державному стандарту. Такий одяг зазвичай добре чиститься і переться, довго служить і зберігає товарний вигляд.

Продаж робочих жилетів оптом взаємовигідних покупцеві і продавцеві. При необхідності зробити закупівлю відразу на кілька десятків примірників конкретних виробів або комплектів звертайтеся в інтернет-магазин простиль. На сайті магазина завжди знайдете широкий асортимент робочих утеплених жилетів, костюмів, комбінезонів і іншого спецодягу. Привабливий і охайний вигляд, зручність і комфорт, доступні ціни на ходові моделі залишають приємне враження від покупки.

Повна версія

Мобільна версія