Куртки робочі

Товари 1-16 з 16
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Робочий одяг високої якості від ProStil

Перший спецодяг у вигляді туніки з короткими рукавами з'явився ще в Стародавній Греції, а в середні віки жоден ремісник не обходився без фартуха. Зараз на кожному підприємстві використовується відповідний спецодяг не лише через вимоги Держстандартів безпеки, але ще й тому, що зовнішній вигляд працівників впливає на продуктивність. І це вже давно доведено!

Сучасний робочий одяг з асортименту ProStil відрізняється практичністю і привабливим виглядом, забезпечує захист від шкідливих факторів та від пошкоджень, забруднень і вологи. В розділі представлені робочі куртки, які можна застосувати в таких сферах як будівництво, логістика, ремонтні роботи, енергетика, комунікація, сільське господарство, харчова або легка промисловість.

Вироби мають відмінні характеристики:

  • оригінальний дизайн;
  • висока якість, підтверджена сертифікатами;
  • екологічність і зносостійкість матеріалів;
  • доступна ціна.

Зручні куртки дозволять спокійно виконувати роботу, не будуть сковувати рухів і допоможуть створити образ справжнього професіонала. Вгадати з розміром допоможе спеціальна таблиця. Вибір відповідної моделі займе кілька хвилин, а її термін служби триватиме не один рік.

Надійні куртки широкого призначення

Фахівці компанії завжди в курсі, які нові тенденції з'являються в сфері пошиття спецодягу. Наша продукція відповідає європейським стандартам якості, має привабливий вигляд, коштує недорого, тому задовольнить побажання найвимогливіших клієнтів.

Робочі куртки з асортименту інтернет-магазину підійдуть для представників різних професій. Вибирайте зручні моделі з нагрудними і бічними кишенями, пошиті з повітропроникної захисної тканини, яка відштовхує бруд і воду і навіть захищає від іскри під час різання металу. Незалежно від призначення, куртки мають привабливий дизайн, є моделі з контрастними помаранчевими блискавками, з манжетами на кнопках, з капюшонами. Робочий одяг від ProStil дисциплінує, дарує відчуття комфорту в різних умовах роботи будь-якої складності.

Завдяки власному виробництву, наявності необхідного обладнання, ми можемо вносити зміни в дизайн виробів, втілювати побажання клієнтів. Компанія вдосконалюється, прагне, щоб продукція відповідала стандартам ДСТУ EN ISO і вимогам часу. На сайті можна вибрати комплекс послуг, починаючи з розробки дизайну, до пошиття виробів з текстилю та оформлення їх спецзасобами. Всі етапи строго контролюються. Тож, клієнт може замовити виготовлення будь-якої уніформи, спецодягу, а також рекламної продукції з текстилю, наприклад, для виставок.

Купити робочий одяг в інтернет-магазині легко: достатньо вибрати потрібний екземпляр і відправити в Корзину. Якщо є питання, менеджери компанії завжди вам допоможуть. Посилки відправляються в усі куточки України, спосіб оплати і службу доставки вибирає клієнт. Оформляйте замовлення і трудіться в повному обмундируванні.

Повна версія

Мобільна версія