Літня натільна білизна

Товари 1-5 з 5
 

Літні зразки натільної білизни високої якості

В інтернет-магазині ProStil сформовано широкий асортимент товарів, призначених для захисту здоров'я і безпеки людей на виробництві та в побуті. На багатьох промислових підприємствах і в охоронних організаціях за встановленими Державними Стандартами захисту і безпеки правилами передбачається використання натільної білизни. Адже щоб виконувалися певні види робіт, співробітникам необхідно забезпечити максимальний комфорт при використанні спецодягу. Особливо у жарку погоду, коли спецівка може викликати дискомфорт і натирання, що негативно впливає на самопочуття, відповідно, перешкоджатиме досягненню очікуваних результатів. Тому рішенням цієї проблеми буде саме легка спідня білизна.  

Купити робочу білизну в нашому інтернет-магазині означає придбати високоякісний товар за хорошу ціну. Компанія виготовляє її з тканин, котрі добре пропускають повітря, не утримують вологу. А спеціальний крій і якісне пошиття надають зручності в роботі на виробництві. Причому, наші фахівці подбали про сучасні методи брендування уніформи, а також врахували широкий перелік захисних засобів, визначений законодавчими нормативами. 

Особливості пошиття і матеріали

Ціни на білизну в звичайних магазинах, як правило, на порядок вищі від запропонованих на нашому сайті. Однак не кожен продавець може гарантувати вам високу якість товару і сумлінний пошив. Можливість придбати на нашому сайті товар на замовлення забезпечує покупцям право вибору матеріалів та кольорової гами. Таким чином, використані у пошитті бязі будуть мати необхідну щільність, відповідно до Держстандарту, а також гарантується дотримання всіх передбачених стандартів і норм у виготовленні даного одягу.

Тканини з натуральної бавовни приємні на дотик, широко використовуються для пошиву практичних й довговічних речей. В магазині є і трикотажні моделі, в складі яких крім бавовни додано 20% віскози. У комплект входять штани з резинкою і сорочка прямого крою. Дизайн розроблений з урахуванням забезпечення максимальної зручності в роботі працівників промислових і господарських галузей в літній сезон. 

Найвигідніші пропозиції на пошив спецодягу

Продаж робочої спідньої білизни на сайті ПроСтиль орієнтовано на створення комфорту і практичності для покупців. Ми надаємо широкий асортимент найрізноманітнішого спецодягу і гарантуємо високу якість не тільки товару, а й обслуговування. Тому ви зможете швидко підібрати потрібні вироби, оформити замовлення онлайн, перебуваючи в будь-якому місті України та отримати його дуже швидко.

Наш інтернет-магазин дбає про плідну співпрацю, тому зробить все необхідне, щоб використання ЗІЗ на підприємстві було комфортним і, найголовніше, безпечним.

Повна версія

Мобільна версія