Спецодяг для сфери будівництва

 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

 

Одяг для робітників сфери будівництва

Професія будівельників вважається однією з найбільш небезпечних. Вона пов'язана з ризиком травмування і нанесення значної шкоди здоров'ю. Тому з метою захисту працівники будівництва носять спеціалізований одяг з міцних тканин, спеціальні каски та використовують інші засоби індивідуального захисту.

На будівництві зазвичай задіяні представники численних професій. Кожен з них має відповідний спецодяг, що захищає і одночасно вказує на посаду:

  • Різноробочі носять напівкомбінезони або костюми.
  • Представники керівних посад (виконроби, керівники групи) надягають поверх захисного костюма куртки або жилети зі світловідбивачами, що нагадують сигнальну форму.
  • В уніформі монтажників присутні яскраві кольори.
  • Столяри і теслі обмежуються простим брючним комплектом.

Не всі будівельні роботи виконують чоловіки. Жінки на будівництві займаються оздоблювальними або малярськими видами робіт. Найчастіше їх можна побачити в фартухах або спеціальних халатах.

Весь одяг для будівництва шиють із стійкого матеріалу, який легко випрати чи очистити від більшості забруднень, включаючи фарбу, будівельний пил і масляні рідини. Цей ефект досягається за допомогою особливого просочення тканини і її складу. Додатково використовуються сигнальні куртки та костюми, водозахисні плащі.  

Зручний і надійний спецодяг на замовлення

Все частіше керівники сучасно оснащених підприємств відмовляються від типового одягу для робочих, віддають перевагу замовленню брендованого корпоративного спецодягу. Оригінальні фасони, хороша якість, різноманітні нашивки та емблеми підкреслюють імідж організацій. Підприємство-виробник: компанія «ПроСтиль» пропонує на вибір сучасну продукцію такого класу за гідною ціною. У нашому інтернет-магазині можна замовити спецодяг для будівельників, робоче взуття, робочі рукавички; захисні окуляри; каски та щитки. Уся продукція має сертифікати відповідності діючим вимогам безпеки праці в Україні.

В каталозі можна познайомитись з характеристиками продукції, цінами та гарантіями. На питання дадуть відповіді менеджери магазину, допоможуть визначити відповідність робочих костюмів до специфіки виконуваних робіт. Оператори служби підтримки допоможуть швидко оформити замовлення спецодягу, виходячи з вимог покупця. Ми пропонуємо доставку сервісами Укрпошта і Нова Пошта в усі регіони країни. Також є можливість пересилки товарів за межі країни у великій кількості. Оплата здійснюється за допомогою популярних платіжних систем. 

Наш асортимент дозволяє клієнту підібрати спецодяг, орієнтуючись і на функціональність, і на зовнішній вигляд. Презентабельна форма робітників на будмайданчиках – це не тільки безпека праці, а й престиж компанії.

Повна версія

Мобільна версія