Спецодяг для сфери будівництва

Товари 1-14 з 14
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Одяг для робітників сфери будівництва

Професія будівельників вважається однією з найбільш небезпечних. Вона пов'язана з ризиком травмування і нанесення значної шкоди здоров'ю. Тому з метою захисту працівники будівництва носять спеціалізований одяг з міцних тканин, спеціальні каски та використовують інші засоби індивідуального захисту.

На будівництві зазвичай задіяні представники численних професій. Кожен з них має відповідний спецодяг, що захищає і одночасно вказує на посаду:

  • Різноробочі носять напівкомбінезони або костюми.
  • Представники керівних посад (виконроби, керівники групи) надягають поверх захисного костюма куртки або жилети зі світловідбивачами нашивками, що нагадує сигнальну форму.
  • В уніформі монтажників присутні яскраві кольори.
  • Столяри і теслі обмежуються простим брючним комплектом.

Не всі будівельні роботи виконують чоловіки. Жінки на будівництві займаються оздоблювальними або малярськими видами робіт. Найчастіше їх можна побачити в фартухах або спеціальних халатах.

Весь одяг для будівництва шиють із стійкого матеріалу, який легко випрати чи очистити від більшості забруднень, включаючи фарбу, будівельний пил і масляні рідини. Цей ефект досягається за допомогою особливого просочення тканини і її складу. Додатково використовуються сигнальні куртки та костюми, водозахисні плащі.

Зручний і надійний спецодяг на замовлення

Все частіше керівники сучасно оснащених підприємств відмовляються від типового одягу для робочих, а віддають перевагу замовленню брендованого корпоративного спецодягу. Оригінальні фасони, хороша якість, різноманітні нашивки та емблеми підкреслюють імідж організацій. Підприємство-виробник: компанія «ПроСтиль» пропонує на вибір сучасну продукцію такого класу за гідною ціною. У нашому інтернет-магазині можна замовити спецодяг для будівельників, робоче взуття, робочі рукавички; захисні окуляри; каски та щитки. Уся продукція має сертифікати відповідності діючим вимогам безпеки праці в Україні.

В каталозі можна познайомитись з характеристиками продукції, цінами та гарантіями. На питання дадуть відповіді менеджери магазину, допоможуть визначити відповідність робочих костюмів до специфіки виконуваних робіт. Оператори служби підтримки допоможуть швидко оформити замовлення спецодягу, виходячи з вимог покупця. Ми пропонуємо доставку Нова Пошта в усі регіони країни. Також є можливість пересилки товарів за межі країни у великій кількості. Оплата здійснюється за допомогою популярних платіжних систем.

Наш асортимент дозволяє клієнту підібрати спецодяг, орієнтуючись і на функціональність, і на зовнішній вигляд. Презентабельна форма робітників на будмайданчиках – це не тільки безпека праці, а й престиж компанії.

Повна версія

Мобільна версія