Літні робочі костюми (спецодяг)

Товари 1-13 з 13
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Висока якість літніх робочих костюмів

Поліпшити експлуатаційні показники літнього робочого одягу допомагають тканини. Залежно від вимог нормативних документів і умов праці, для пошиття використовуються як натуральні, так і сумішеві матеріали високої щільності. Синтетичні волокна в складі сумішевих тканин збільшують їх стійкість до розривних навантажень, полегшують процес чищення і прання. Спецодяг, виготовлений з натуральних тканин, має поліпшену гігроскопічність і вентиляцію. У деяких випадках необхідно використовувати спеціальні тканини з водовідштовхувальним або вогнетривким просоченням. Прикладом можуть служити костюми для шахтарів та спецодяг для зварників.

Підприємство-виробник: компанія «ПроСтиль» шиє костюми на літо із застосуванням прямого крою, з додатковими накладками на колінах та ліктях. Застібка з гудзиків або замка-блискавки. В деяких випадках кокетка куртки виділяється іншим кольором. Якщо це необхідно, для забезпечення додаткового візуального ефекту використовуються світловідбиваючі елементи.

Пошиття і продаж спецодягу без посередників

Інтернет-магазин ProStil має в асортименті й спецодяг на літо. Робочі костюми в двох варіантах: в комплекті куртка і штани, або куртка і напівкомбінезон. Обирайте якісний багатофункціональний спецодяг для промислових підприємств, сфери послуг, будівельних робіт та багато інших професій. Всі вироби чудово захищають від механічних пошкоджень і промислових забруднень. А також поєднуються з жилетами, кепками, фартухами. У нас ви можете замовити стандартні літні костюми за індивідуальними параметрами.

На сайті вигідно купити товари як оптом, так і в роздріб. Адже ви маєте справу з безпосереднім виробником спеціального одягу. Навіщо сплачувати за послуги посередників?

Повна версія

Мобільна версія