Головні убори

Товари 1-6 з 6
 

Надійні засоби захисту голови в шкідливих умовах

З огляду на передбачені вимогами державних стандартів чіткі характеристики виробництва, спеціальні служби в організаціях та на підприємствах стежать за наявністю відповідних засобів захисту. Так, наприклад, для покриття голови робітників на промислових ділянках підприємств, на будівництві, в ремонтних організаціях обов'язково використовуються каски чи шоломи. А підшоломники одягають в періоди похолодання та несприятливих погодних умов, а також за наявності відповідних шкідливих факторів на робочих місцях, щоб певніше убезпечити голову, вуха і шию.

В інтернет-супермаркеті «ProStil» можна купувати захисні головні убори з усіх населених пунктів України. Зручна структура сайту дає можливість користувачам інтернет-ресурсу за лічені хвилини проаналізувати каталог товарів і замовити необхідні вироби в будь-якій кількості. При цьому, щоб обговорити певні особливості замовлення, терміни його виконання і доставки, рекомендуємо зв'язатися з менеджерами. Це дійсно зручна і вигідна форма співпраці, коли вдається квпувати якісні засоби захисту, навіть не виходячи з робочого кабінету.

Виберіть оптимальне співвідношення ціна–якість

Виготовлення та продаж головних уборів для захисту від холоду будуються в нашому супермаркеті на вивченні потреб замовників. Утеплені підшоломники шиють з натуральних матеріалів зі спеціальним захистом від води, масел і іскор. Все залежить від певної категорії виконуваної роботи. З тих же міркувань підбирається утеплювач - ватний або сінтапоновий. Безшовний крій, відсутність зайвих деталей, можливість відрегулювати розмір за допомогою спеціального шнурка - всі ці моменти покликані максимально забезпечити комфорт працівника під час виконання складних робіт. Наші постійні клієнти підтверджують, що якість виробів від компанії простиль значно перевищує очікування, а ціни на робочі головні убори залучають доступністю. До того ж, покупцям надаються вигідні роздрібні та оптові знижки, що теж може істотно вплинути на вартість партії необхідних виробів.

Зручна покупка і швидка доставка СІЗ

Компанія «ProStil» додатково пропонує скористатися послугою – головні убори на замовлення, щоб чітко визначити якість і обсяги поставки. Для убезпечення від вітру і холоду найкраще підбирати відразу комплект захисних засобів, які передбачають експлуатацію в умовах низьких температур. Комплексний підхід до вибору утеплених головних уборів спільно з робочим костюмом, безпосередньо впливає на формування ціни. Але при цьому до питання безпеки і захисту здоров'я людей на шкідливому виробництві додається естетична складова. На сайті нашого магазину легко підібрати фасони, колірну гамму і забезпечити нанесення певних емблем або розпізнавальних знаків, котры створюють ваш унікальний корпоративний стиль. Тут завжди можна з вигодою закупити потрібний товар, використовуючи зручний спосіб оплати і доставки.

Повна версія

Мобільна версія