Куртки робочі

Товари 1-24 з 24
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Утеплені куртки для роботи в зимовий час

Зимова робоча куртка сьогодні дуже далека від захисного одягу минулого століття. Сучасні технології створили нові матеріали, які мають високу міцність з надійними захисними властивостями. У той же час виготовлений з них одяг має комфортні якості, а виглядає дуже гідно. Для будь-якої професії – будівельники, охоронці, ремонтники – спецодяг має бути по максимуму зручним і практичним, не заважати руху на робочому місці. Зрозуміло, дотримання вимог з безпеки – основний пріоритет. В ході підготовки до зими багато організацій прагнуть купити робочі куртки в спеціалізованих магазинах Києва, хоча якісні вироби доступні тепер у будь-якому населеному пункті України.

Інтернет-магазин ProStil надає позлуги з пошиття і пропонує широкий асортимент стандартизованих товарів для зими. Вибирати утеплені робочі куртки, сидячи за робочим столом стало дуже просто. Вивчаючи каталог, визначте вироби, які ідеально підійдуть під ваші вимоги. Зверніть увагу, що утеплені куртки якнайкраще підійдуть для полювання, риболовлі, а також інших господарських справ в домашньому побуті. Наш супермаркет добре підійде для тих, хто бажає прискорити процес пошуку і знизити витрати на придбання товарів.

Замовляємо куртку з конкретними функціональними завданнями

Стандартні куртки робочі для зими шиються з сертифікованого вітрозахисного і вологонепроникного матеріалу. Фахівці передбачили кілька різних, але зручних по фасону варіантів. Вибираються тканини з різним вмістом поліестеру, з водовідштовхувальним просоченням, утеплювач – стьобаний синтепон або ватин, підкладка зазвичай бязева. Куртки з відкладним коміром, в основному, доповнюються утепленим каптуром. Для зручності роботи вони мають не менше двох кишень. Для різних завдань і загальний вигляд курток теж різний, вони можуть бути на звичайній застібці або з блискавкою, забезпечуються додатковими елементами типу трикотажний манжет всередині, куліски на талії, регулювання знизу. Кожна деталь ретельно вивірена дизайнерами і перевірена практикою. Ми надаємо клієнтам вибрати утеплені робочі куртки на замовлення і взяти участь в їх створенні, обговорити з майстром дизайн виробу до найдрібніших подробиць. Подібний сервіс вигідний покупцеві, адже він самостійно здатний впливати на функціональність виробу і його вартість.

Якісне обслуговування і швидка доставка від ProStil

Відмінності в дизайні виробів дає можливість враховувати потреби покупця. Для різних моделей використовується певне забарвлення – нейтральне, яскраве, темне, камуфляж. Куртки, пошиті спеціально для менеджерського складу або працівників ремонтних чи охоронних структур обов'язково мають свої особливості, що враховують специфіку роботи. У той же час продаж зимових робочих курток на сайті компанії ProStil передбачає виконання додаткових послуг для клієнта, що вимагає дотримання корпоративного стилю. Ми багато років займаємося брендування спецодягу, наносимо логотипи, відмітні знаки, використовуємо певну фурнітуру. При цьому ціни на зимові куртки завжди відповідають їх якості. У нашому магазині можна отримати високоякісні вироби за вигідною ціною в найкоротші терміни. Максимальна відповідність утеплених робочих курток вимогам якості, оптимальні терміни пошиття і швидка доставка – вигідні умови співпраці за допомогою Інтернет-технологій.

Повна версія

Мобільна версія