Спецодяг для тракториста

Товари 1-7 з 7
 

Повний комплект зручного одягу для трактористів

Компанія ПроСтиль продає сучасний брендований спецодяг – костюми, комбінезони, жилети, куртки та інше. Всі вони мають широку область застосування, тобто використовуються не тільки для механізаторів, але і для роботи в різних галузях комунального господарства або на підприємствах.

Трактористам часто доводиться займатися ремонтом свого транспорту, тож, забруднення неминучі. Тому пропоновані моделі пошиті з тканин, які легко чистяться і перуться. Крім того, вони забезпечують захист від механічних впливів, мають термостійкі і пиловідштовхуючі властивості.

Ще одна важлива характеристика спецодягу тракториста – зносостійкість. Вона забезпечується наявністю подвійних шарів тканини в місцях, особливо схильних до зносу (на колінах, ліктях). Для роботи взимку можна вибрати куртки з капюшонами, комірами, утеплювачем з ватину. Для інших сезонів більше підійдуть моделі з водовідштовхуючим просоченням.

Спецзамовлення – зручно і швидко купуйте бендовані товари

В інтернет-магазині ProStil ви завжди зможете вибрати якісні спецзасоби для трактористів, машиністів або фахівців інших професій, пов'язаних з роботою на транспорті різного профілю. У нас ви знайдете комфортні моделі, які не будуть обмежувати рухів. А демократичні ціни на них, регулярні знижки і можливість швидкої доставки товару зроблять покупку більш прийнятною.

Якщо ви вирішили купити спецодяг для всього робочого колективу, скористайтеся перевагами оптового продажу і замовте додаткову послугу – брендування. Спеціалісти компанії нанесуть на вказані товари ваш логотип або напис. Крім того, допоможуть з вибором тканини і фурнітури. Перед отриманням всього замовлення клієнти отримають презентаційний зразок, щоб переконалися в якості й відповідному вигляді.

Яким би великим не було ваше замовлення, ми гарантуємо швидке виконання – наші швейні цехи повністю модернізовані й працюють безперебійно.

Повна версія

Мобільна версія