Спецодяг для шляховиків

Товари 1-15 з 15
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Сучасний спецодяг для роботи на залізниці та автошляхах

В інтернет-магазині ProStil ви легко зможете підібрати комплекти одягу для шляховиків, або окремі вироби, необхідні фахівцям цієї професії. Тобто можете купити товари оптом, замовивши брендування, щоб на вигідних умовах придбати речі для всього колективу. В асортименті є спеціалізовані костюми, сигнальні жилети, напівкомбінезони, куртки і плащі. Оскільки ця робота вимагає перебування на вулиці в різну погоду, ми також пропонуємо утеплений одяг та вироби з водовідштовхуючим просоченням. Вони надійно захистять персонал під час обслуговування доріг і від виробничих забруднень, і від природних факторів – снігу, дощу та вітру.

Усі товари компанії повністю відповідають вимогам Державного Стандарту. Вона пошиті з надійних і якісних матеріалів, таких як грета, саржа, брезент та інших пиловідштовхуючих тканин. В утеплених моделях на зиму використовується ватин. Для надійного захисту від вітру чи затікання води на рукавах деяких виробів передбачено трикотажні манжети. Зручність і практичність також забезпечить наявність внутрішніх або накладних кишень, капюшона з затяжками, м'якого посилення в області колін та ліктів.

І ще важлива деталь: на багатьох моделях передбачені світловідбиваючі смуги, щоб убезпечити працівника в темну пору та в умовах поганої видимості. Адже завдяки відблиску від світла фар автотранспорту, водіям буде добре видно робітників на шляху.

Пошиття костюмів на замовлення – просто і практично

Компанія ПроСтиль пропонує або придбати вже готові вироби, або замовити пошиття, з урахуванням ваших побажань щодо фасону виробів та засобів брендування. Наші високопрофесійні фахівці проконсультують вас щодо вибору тканини і фурнітури, а за необхідності, допоможуть зробити виріб необхідних нашивок, чи навіть створити логотип або емблему вашої організації. Ми враховуємо особливості роботи на автошляхах і на залізничних коліях, підбираємо оптимальні матеріали для кожного конкретного випадку.

Перед виконанням всього замовлення, якщо купуєте оптом, ви отримаєте презентаційний зразок, щоб переконатися в відмінному зовнішньому вигляді і якості одягу. Доставка товару здійснюється в будь-яке місто України у найкоротші терміни.

Повна версія

Мобільна версія