Штани

Товари 1-6 з 6
 

Теплі робочі штани високої якості

Зрозуміло, що суто формений спецодяг для продавців у великому супермаркеті буде відрізнятися від аналогічних виробів, призначених для торговців на ринку. Різні умови праці вносять свої корективи у вибір тканин і фасонів для таких речей. В цих питаннях краще отримати кваліфіковану консультацію у продавців одягу.

У багатьох галузях господарської діяльності працівникам потрібні зручні та теплі робочі брюки, які забезпечують відчуття комфортної захищеності. Сучасні корпорації стежать, щоб такий спецодяг відповідав стилю компанії, відображаючи її логотип і фірмові знаки. Найоптимальніший спосіб отримати вироби, які відповідають усім перерахованим вимогам, купувати зимові робочі штани на замовлення. Виробнича компанія з пошиття спецодягу ПроСтиль завжди з готовністю приймає індивідуальні замовлення на розробку і пошив якісних виробів в корпоративному стилі.

Як правило, зимові штани мають вільний покрій для зручності роботи на вулиці в умовах низьких температур. Вони шиються відповідно до спеціального стандарту, з якісної бавовняної тканини з невеликими добавками синтетики для поліпшення захисту від вологи та бруду. Зазвичай використовується ватиновий утеплювач і підкладка з бязі. Це дозволяє тілу дихати не втрачаючи тепла. Для деяких сфер штани оснащуються кишенями різних розмірів для інструментів. Кольорова гамма вибрана з оптимальних темних відтінків. Також часто використовується спеціальна стрічка, що відображає світло, на призначених для небезпечних робіт виробах.

Вартість зимового спецодягу

На сайті ProStil в першу чергу представлений повний асортимент якісного зимового спецодягу за конкурентною ціною. Це стало можливим  завдяки схемі роботи безпосередньо зі споживачем. Ви обов'язково знайдете в магазині необхідні для колективу засоби захисту і будете задоволені їх виглядом і якістю. Купити робочі штани в Києві чи у будь-якому регіоні України з впровадженням інтернет-технологій стало дуже просто. Постачальник просто повинен назвати призначення виробів, вимоги стандарту і необхідні компоненти корпоративного стилю, щоб зробити замовлення на нашому сайті. 

Слід зазначити, що величезна кількість приватних покупців вибирають утеплені зимові штани для особистого користування. Це зручні, міцні і в той же час легкі речі, виготовлені з сучасних спеціальних тканин. А захисний камуфляжний колір робить їх незамінними ще й для зимової риболовлі й полювання. Інтернет-магазин ProStil надав найвигідніші для споживача ціни на ці товари.

Сучасні інтернет-технології дозволяють замовнику просто з робочого кабінету взяти участь в створенні виробів, вибрати оптимальну модель, обговорити з дизайнером виробництва необхідну фурнітуру і матеріали. При цьому є дуже зручна можливість відразу ж визначитися з обсягами та вартістю замовлення, умовами доставки. Вибирайте найбільш зручні способи співпраці і економте свої фінанси і час.

Повна версія

Мобільна версія