Спецодяг для сільського господарства, садівників та городників

Товари 1-24 з 41
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Види одягу для різноманітних сільгоспробіт

Агропромисловість, сільське господарство і садівництво – сфери праці, де жінки та чоловіки задіяні в різних видах роботи. Відповідно, спеціальний одяг для цих справ буде дуже різноманітним. Жінки задіяні здебільшого на фермах та в полі, носять фартухи і халати, чоловіки ж здебільшого зайняті з технікою, де більше підходять напівкомбінезони, куртки, жилети. А робота на відкритій місцевості особливо взимку потребує теплих штанів та захисних курток.

Робота на сільгоспугіддях і на території садів чи теплиць досить важка і для неї підходять міцні робочі костюми, як найбільш надійний засіб захисту. Основну небезпеку для працівників представляють:

  • жалкі комахи;
  • гострі краї листя і шипи рослин;
  • колючки й отруйні ферменти на стеблах та ін.

Спецодяг захищає садівників від цих неприємностей, а також допомагає уберегтися від забруднень, прямого сонячного проміння, промокання під дощем чи промерзання на морозі. Є свої особливості у спецовок для свинарок чи доярок, для робітників рибгоспів та багатьох інших спеціалізацій. Тобто сучасний спецодяг забезпечує максимально комфортні умови праці, без додаткових зусиль і спеціалізованого устаткування.

Вибір та замовлення захисного одягу

Згідно з вимогами охорони праці в господарствах персонал різних підрозділів обов’язково надягає стандартну форму, що складається не тільки зі штанів або курток, але і засобів індивідуального захисту. Працівники автопарку, ремонтних служб забезпечуються за необхідністю комплектом рукавичок, захисними касками і щитками, мають спеціальне взуття на стійкій підошві або ж ризові чоботи для захисту від води. В багатьох агропромислових організаціях, де керівництво дбає про імідж, для працівників шиють брендований одяг.

Підприємство-виробник: компанія «ПроСтиль» випускає на замовлення стильний сучасний спецодяг для роботи в садах і сільських господарствах. Такі вироби чудово підходять і для ведення робіт у власному господарстві, біля дому, на городі, на дачі. Кожна позиція спецодягу з нашого каталогу відповідає високим стандартам якості і має максимально можливий рівень захисту. Безліч розмірів, фасонів і цінових та колірних рішень пропонується відвідувачам сайту на вибір. З будь-якої точки України легко замовити онлайн найбільш підходящі варіанти. При цьому менеджери приймуть заявку на додаткові вимоги – особливості фасону, кольори, тиражі.

Ми гарантуємо якісне пошиття та швидку доставку. Працівники господарств, зайнятих роботами на селі, матимуть надійний захисний одяг.

Повна версія

Мобільна версія