Демісезонні комбінезони (спецодяг)

Усвідомлений вибір демісезонних комбінезонів – запорука успіху

Період міжсезоння відрізняється різкими змінами погодних умов. Весняні і осінні «капризи» погоди можуть завдати шкоди здоров'ю людей, котрі працюють в прохолодних приміщеннях або під відкритим небом. Демісезонний спецодяг істотно знижує вплив несприятливих факторів. Хорошим попитом користуються демісезонні комбінезони – комфортні та зручні для роботи на промислових підприємствах, будівельних полігонах, в сільському господарстві. 

Вибираючи комбінезон, рекомендується вивчити вимоги нормативних документів з охорони праці. Це вбереже вас від помилок при виборі тканин для пошиття. Експлуатаційні якості матеріалів повинні відповідати вимогам, що пред'являються до спецодягу. Натуральні бавовняні тканини не викликають алергічних реакцій, не накопичують статичну електрику, забезпечують поліпшену вентиляцію одягу, підвищують її гігроскопічність. Сумішеві тканини, в яких з бавовною змішується віскоза, більш стійкі до хімічних забруднень, легше піддаються чищенню. За рахунок підвищеної щільності, виготовлені зі змішаних тканин вироби, більш стійкі до витирання і розривних навантажень.

Вдале конструктивне рішення дозволяє використовувати демісезонні комбінезони в виробничих процесах, пов'язаних з перебуванням на протягах, в умовах підвищеної вологості. Такий спецодяг надійно захищає поперекову область, дозволяє регулювати температурний режим простим розстібанням гудзиків або замка-блискавки на грудях. Велика кількість кишень, посилення на ліктях і колінах – необхідний мінімум у серійних моделях. Якщо цього недостатньо, то рекомендується індивідуальний пошив.

Надійний постачальник і доступні ціни

Інтернет-супермаркет ProStil пропонує ознайомитися з пропозиціями демісезонного спецодягу. Зі складу нашого спеціалізованого підприємства ви можете купити вже готові куртки, костюми, напівкомбінезони, халати, жилети, брюки, головні убори, футболки, білизну, гольфи, блузки, сорочки, фартухи і нарукавники. Тут ви також зможете замовити індивідуальний пошив будь-якої партії спецодягу.

Ми реалізуємо вироби власного виробництва, оптом і в роздріб, за цінами, нижчими від ринкових. Звернувшись в інтернет-магазин Prostil, вам не доведеться оплачувати послуги посередників. Економте разом з нами.

Повна версія

Мобільна версія