Білизна

Товари 1-2 з 2
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Зимова натільна білизна для надійного захисту від холоду

В асортименті інтернет-магазину ProStil серед товарів, призначених для ефективного захисту здоров'я персоналу на промисловому виробництві і в побуті, є й якісна натільна білизна. Прості та зручні вироби з чистої бавовни мають забезпечувати гігієну та захист тіла, тканина вирізняється антистатичними й гігроскопічними властивостями і хорошою повітропроникністю. Компанія шиє вироби з м'якої б'язі. В комплекті зручна пряма сорочка з кутовим вирізом і прості кальсони.

Фахівці компанії стежать, щоб натільна білизна була комфортною, тому для пошиття використовуються тканини, що не містять синтетики. Такий одяг має забезпечувати працівникам відчуття свободи і зручності під час роботи. Купуючи натільну білизну на зиму покупець може вибрати щільність тканини відповідно до Держстандарту, і домовитися про інші деталі замовлення. Виробник гарантує дотримання всіх передбачених стандартів та норм у виготовленні даного типу одягу. Весь перелік засобів захисту в нашому магазині відповідає певним законодавчим нормативам щодо безпеки.

Запрошуємо в кращий магазин спецодягу

Купити натільну білизну для працівників різних професій в Києві чи інших регіонах України дуже зручно в нашому інтернет-магазині. Ціни таких високоякісних виробів від компанії «ProStil» завжди доступні, обгрунтовані, і вас обов'язково влаштують, адже найнижчі для відповідної галузі. Магазин надає вигідні знижки, особливо при оптовій закупівлі. Чим більше виробів ви купуєте, тим дешевше обійдеться одиниця товару. Це може також бути цікаво тим, хто із задоволенням використовує подібні речі в побуті.

На сайті комфортні умови для покупців – зручність і простота ведення пошуку необхідних товарів та при оформленні замовлень. Тут представлено широкий асортимент найнеобхіднішого спецодягу та виробів із текстилю. Ви зможете швидко оформити замовлення, заповнивши самостійно онлайн-заявку, або скориставшись вказаними в розділі «контакти» номером телефона. Фахівці компанії одразу ж відреагують, виконають заявку і відправлять замовлення зазначеним в заявці способом: кур'єром або поштою. А також можете скористатися самовивозом зі складу в Запоріжжі.

Колектив нашого магазину прагне задовольнити будь-які запити покупців – від високої якості товарів до європейського рівня в обслуговуванні.

Повна версія

Мобільна версія