Спецодяг для лаборантів

Товари 1-6 з 6
 

Одяг лаборанта – захист від шкідливих речовин

У хімічних лабораторіях умови праці здебільшого пов’язані з шкідливими випарами і небезпечними для здоров'я факторами: легкозаймистими або вибухонебезпечними речовинами. Робота з приладами та засобами для проведення експериментів, часто потребує захисту людини від ураження електричним струмом, від високих температур. Використання кислот, лугів та інших агресивних рідин вимагає надійного захисту. Тому лабораторні халати і робочі костюми, фартухи з нарукавниками призначені убезпечити працівника і від виробничих забруднень, і від травмування під час виконання обов'язків. Такого одягу потребують спеціалісти в медичних або навчальних закладах, на складах, виробництвах, в лабораторіях важкої, легкої і харчової промисловості.

Ви можете придбати в нашому інтернет-магазині якісний чоловічий і жіночий лабораторний спецодяг різного призначення. Уніформа для лаборантів хімічного аналізу виготовляється з таких надійних матеріалів як бязь, габардин, діагональ. Ці тканини мають задовільну гігроскопічність, забезпечують достатній повітрообмін. Вироби з них витримують багаторазове чищення і прання. Відповідають діючим в Україні вимогам Держстандарту.

Пошив спецодягу для лаборантів на замовлення 

Спецодяг для лаборантів, виготовлений компанією ПроСтиль – це зручні та практичні речі, які можна використовувати для різної роботи в приміщеннях. Ми пропонуємо високоякісні зносостійкі вироби різних розмірів і кольорів. Зрозумілий сервіс і можливість проконсультуватися з фахівцем допоможуть вам вибрати найкраще. Халат стягує пояс по ширині, має накладні кишені і на рукавах для зручності манжети. Ви можете доповнити простий дизайн своїм логотипом або емблемою, замовивши у нас брендування. Стандартні моделі виготовляються білого, синього та чорного кольору, покупці вибирають саме те, що задовольнить їх потреби.

Представлені на сайті магазину товари, виготовляються в наших власних швейних цехах. Тому ми можемо гарантувати якість і швидке виконання замовлень. Якщо ви вирішите купити одяг для лаборантів оптом, замовник отримує презентаційну модель. Так він переконуєтеся в тому, що вигляд виробу повністю відповідає вимогам. За необхідності можна проконсультуватися з нашими фахівцями, які завжди дадуть хороші поради щодо вибору тканини і фурнітури.

Компанія заохочує покупців акційними пропозиціями, забезпечує швидку доставку товару. Замовляйте спецодяг за вигідною ціною, і впевнюйтеся, що співпраця з нами буде на користь.

Повна версія

Мобільна версія