Спецодяг для лаборантів

 

 

Одяг лаборанта – захист від шкідливих речовин

У виробничих лабораторіях працівники працюють здебільшого в умовах шкідливих і небезпечних для здоров'я факторів. Тому носять халати і костюми, які убезпечать під час роботи з небезпечними речовинами і гарантують ахист від виробничих забруднень. Такого одягу потребують спеціалісти в медичних або навчальних закладах, на складах, виробництвах легкої і харчової промисловості. Ви можете придбати в нашому інтернет-магазині якісний чоловічий і жіночий лабораторний спецодяг різного призначення. 

Уніформа для лаборантів хімічного аналізу виготовляється з таких надійних матеріалів, як бязь, габардин, діагональ. Ці тканини мають мають задовільну гігроскопічність, забезпечують достатній повітрообмін. Вироби з них витримують багаторазове чищення і прання. Відповідають діючим в Україні вимогам Держстандарту.

Пошив спецодягу для лаборантів на замовлення 

Спецодяг для лаборантів, виготовлена компанією ПроСтиль – зручні та практичні речі, які можна використовувати для різної роботи в приміщеннях. Ми пропонуємо високоякісні зносостійкі вироби різних розмірів і кольорів. Зручний сервіс і можливість проконсультуватися з фахівцем допоможуть вам вибрати найкраще. Стандартні моделі виготовляються білого, синього та чорного кольору, хоча можна вибрати на власний розсуд. Халат стягує пояс по ширині,має накладні кишені і на рукавах для зручності манжети. Ви можете доповнити простий дизайн своїм логотипом або емблемою, замовивши у нас брендування.

Представлені на сайті магазину товари, виготовляються в наших власних швейних цехах. Тому ми можемо гарантувати якість і швидке виконання замовлень. Якщо ви вирішите купити одяг для лаборантів оптом, спочатку ми надамо презентаційну модель. Так ви переконаєтеся в тому, що вигляд виробу повністю відповідає вашим вимогам. За необхідності можна проконсультуватися з нашими фахівцями, які завжди дадуть хороші поради щодо вибору тканини і фурнітури.

Компанія заохочує покупців акційними пропозиціями, забезпечує швидку доставку товару. Замовляйте спецодяг за вигідною ціною, і впевнюйтеся, що співпраця з нашою компанією юуде на користь.

Повна версія

Мобільна версія