Прапори країн світу

Товари 1-24 з 50
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

 

Виготовлення прапорів в інтернет-магазині Prostil

При проведенні різних громадських заходів, часто виникає необхідність відповідного події оформлення приміщень. У тому випадку, якщо такі заходи носять міжнародний характер, організатори обов'язково використовують елементи державної символіки країн - учасниць. Найчастіше це державні національні прапори, полотнища з логотипами міжнародних організацій. Сучасні технології сублімації, шовкографії і комп'ютерної вишивки активно застосовуються у виробництві прапорів. Вироби, створені за допомогою таких технологій, відрізняються поліпшеними експлуатаційними характеристиками і прекрасним зовнішнім виглядом.

Якщо перед вами стоїть завдання придбання такої продукції, рекомендуємо звернути увагу на пропозиції інтернет-магазину Prostil. Тут ви зможете замовити британський, американський, російський, німецький, білоруський державні прапори, вироби з символікою міжнародного Червоного Хреста, ООН та інших громадських організацій. Ми виготовимо за вашою заявкою продукцію для міжнародного дня дітей, акцій на підтримку мирних ініціатив, руху Грінпіс, прапори спортивних клубів, історичні прапори і багато іншого. Ви зможете замовити прапор сексуальних меншин (райдужний), який став символом боротьби з дискримінацією ЛГБТ-спільноти. Що стосується державних прапорів, гарантуємо повну відповідність стандартам. Це відноситься до пропорцій зображень, розміщення їх на полотнищі, відповідності оригіналу. Арабський або вірменський, італійський чи іспанський, канадський або казахстанський державні прапори будуть повністю відповідати своїм прототипам.

Питання оплати і варіанти доставки

Продукція інтернет-магазину Prostil відрізняється не тільки винятковою якістю. Ще однією перевагою наших виробів є їх ціна. При формуванні вартості оптового замовлення ми застосовуємо гнучку систему знижок. Купити нашу продукцію в роздріб теж вигідно. У цьому випадку рекомендуємо взяти участь в одній з акцій, що проводяться на нашому сайті. Результатом стане реальна економія ваших витрат на покупку. Ми пропонуємо клієнтам різні варіанти форми оплати, доставку в будь-який регіон України в обумовлені терміни. Новітнє обладнання для друку сублімації, шовкографії і комп'ютерної вишивки та професіоналізм наших співробітників дозволяють нам випускати продукцію європейської якості за демократичними цінами.

Повна версія

Мобільна версія