Демісезонні гольфи (спецодяг)

Комфортні гольфи в якості спецодягу

У наш час чимало організацій використовують в період міжсезоння у якості спеціального одягу демісезонні гольфи. Ця сучасна і практична річ добре поєднується з робочими костюмами, халатами, напівкомбінезонами, брюками. Демісезонні гольфи служать елементом корпоративного одягу продавців, представників сфери обслуговування та медиків. І забезпечують надійний захист від температурних факторів, сприяють створенню більш комфортних і безпечних умов праці на виробництві.

Виразний елемент корпоративної уніформи

При виготовленні гольфів використовуються синтетичні і сумішеві тканини. Правильний підбір матеріалів для пошиття дозволяє виготовляти високоякісні вироби з хорошими експлуатаційними характеристиками і ефектним виглядом. Для пошиття використовуються змішані тканини, стійкі до розривних навантажень. Вони легко піддаються процесу чистки, практично не змінюють своїх лінійних розмірів і кольору після численних циклів прання. У випадках, коли гольфи використовуються як елемент корпоративної уніформи, рекомендується замовляти індивідуальний пошив, щоб ефективно підібрати відповідне колірне рішення, провести брендування. Такий одяг відобразить стиль вашого підприємства, сприятиме згуртуванню колективу, підкреслить рівень надаваних вами послуг.

Ми тільки пропонуємо, а остаточне рішення за вами

Інтернет-магазин Prostil спеціалізується на виготовленні та продажі спецодягу. На сайті ви можете купити оптом і в роздріб куртки, комбінезони, футболки, жилети, гольфи, блузки, сорочки, фартухи і нарукавники. Будучи безпосереднім виробником товарів цієї категорії, ми пропонуємо вам ціни, які складно знайти де-небудь ще.

Наші фахівці допоможуть вам у підборі тканин, зроблять якісне пошиття, оформлять одяг методами комп'ютерної вишивки, шовкографії або сублімації. Ми якісно і в стислі терміни виконаємо замовлення будь-якої складності. Наше підприємство дорожить репутацією надійного постачальника і створить всі умови для того, щоб ви залишилися задоволені результатами співпраці.

Повна версія

Мобільна версія