Спецодяг для промисловості

Товари 1-24 з 47
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Одяг для різних професій в промисловій галузі

В широкому спектрі промислового виробництва є підприємства з абсолютно різною специфікою. Тут і металургія, і видобування корисних копалин, і легка промисловість, і харчова. І всі вони забезпечують працівників засобами індивідуального захисту та спецодягом. Зрозуміло, у кожного напрямку є свої особливості, вале й багато спільного в цих непростих завданнях. Відповідно до законодавчих норм, на металургійних підприємствах робочі цехів мають бути захищені в першу чергу від шкідливих факторів виробництва, а в цехах, що обробляють харчову сировину, повинна дотримуватися стерильна чистота.

Підприємство-виробник: компанія «ПроСтиль» пропонує якісний спецодяг для представників численних спеціальностей. На сайті магазину є товари на будь-яку пору року, як для жінок, так і для чоловіків:

  •  захисний одяг різного призначення;
  •  робочі куртки, штани, костюми;
  •  комбінезони, напівкомбінезони;
  •  халати, фартухи;
  •  футболки, сорочки;
  •  спеціальні головні убори;
  •  засоби захисту для рук;
  •  інші комплекти ЗІЗ.

Оскільки робітники проводять повний робочий день в одному одязі, зручність під час роботи та комфортна уніформа підвищують продуктивність. У деяких випадках тісний чи завеликий одяг істотно вплине на швидкість роботи, збільшує ризик аварійних ситуацій. Ще одна вимога до спецодягу – висока якість матеріалів.

Підбір та замовлення спецодягу

Щоб не помилитися при виборі одягу з величезного каталога інтернет-магазину ПроСтиль, рекомендуємо звернутися за допомогою до співробітників служби підтримки. Кваліфікований персонал в найкоротші терміни допоможе підібрати потрібні вироби, які відповідають вимогам діючих стандартів. Товари відрізняються високою якістю і гарантують необхідний рівень захисту. Ознайомитися з умовами оплати та доставки можна на відповідних сторінках нашого сайту.

Спецодяг останнім часом призначений не лише для захисту співробітників, пов'язаних з впливом різних негативних факторів, а ще й для чіткого визначення організації, зміцнення іміджу роботодавця. Тому до вимог тепер додано презентабельний вигляд персоналу, адже вважається, що це допомагає формувати образ успішної, солідної компанії. Тож, ми забезпечимо спецодяг для працівників необхідними ознаками брендування за методом шовкографії, вишивки логотипів чи шевронів та ін. Співробітники, які носять таку уніформу, відчувають себе більш відповідальними.

Повна версія

Мобільна версія