Захисний одяг

Товари 1-6 з 6
 

Як вибрати найкращий спецодяг на літо

Літній спецодяг для робітників підприємств має свої особливості, та головне – повинен відповідати умовам роботи в жарку пору року. Спеціальний одяг для захисту організму людини потребують не лише на небезпечних виробництвах хімічної або важкої промисловості. Захисну уніформу носять також співробітники різних рятувальних служб, в числі яких: пожежні служби, організації МНС, епідеміологічні служби, військові та багато інших. Це дуже важливий момент, адже костюм пожежника, наприклад, має витримувати величезну температуру, а зварювальника – вберегти від іскор.

Та навіть в побуті подібні засоби захисту теж вкрай необхідні: ви вирішили усунути текти в трубі на дачі – знадобиться водозахисний костюм. Самостійно будуєте будинок – для такої роботи теж є спеціальний одяг, наприклад, брезентовий костюм і робочі рукавички. Вирішили самостійно полагодити проводку – і тут згодяться спеціальні гумові засоби захисту. Отож, перед тим, як вибирати спецодяг, звертайте увагу на різновиди та особливості. Для кожного типу діяльності є свій варіант.

Безпека і комфорт – основні характеристики одягу від ProStil 

Будь-який спецодяг має головне призначення – захистити працівника від небезпечних і шкідливих факторів виробництва. Тому умови його експлуатації – перший показник, за яким вибирають спецівку. Від цього залежить потрібний тип тканини: водостійка, вогнетривка, полегшена, яскрава чи сигнальна та ін. Міцності матеріалів приділяють увагу, коли робітникам доводиться працювати з агресивними зовнішніми впливами. Підприємство-виробник: компанія «ПроСтиль» враховує всі ці чинники при пошитті захисного одягу.

Збираєтеся купити робочий одяг в Києві чи будь-якому іншому місті України – вибирайте на нашому сайті. Тут знайдете все необхідне в комплектах, або в одиничному варіанті. Ціни різні, але завжди обґрунтовані і доступні. На підсумкову вартість покупки впливають діючі знижки, які постійно надаються клієнтам у нас в магазині. Хочете купити брендований одяг на замовлення – це теж до нас. Досить зв'язатися з менеджером, і наші консультанти дадуть відповіді на ваші запитання, що стосуються замовлення та покупки високоякісної продукції. 

Продаж захисного одягу, доставка і оплата в інтернет-супермаркеті для зручності клієнтів ведеться різними способами. Так що ви будете задоволені якістю товарів і обслуговуванням. Замовляйте вже зараз, адже безпека не терпить зволікання.

Повна версія

Мобільна версія