Спецодяг

Товари 1-24 з 528
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Професійний одяг і уніформа – широкий спектр застосування

Сучасна спецодяг налічує понад тридцять різних підвидів і типів, що значно відрізняються один від одного за призначенням і функцій. Так, крім очевидних типів спецівки для співробітників служб швидкого реагування, гірничодобувної промисловості і тому подібних сфер діяльності, існує формений одяг. Вона не стільки захищає працівника, скільки служить для позначення області його праці.

Надійний спецодяг розробляється по спеціалізованій технології, його призначення полягає в захисті працівника від шкідливих впливів навколишнього середовища або виробничого процесу. Спецодяг може складатися не тільки з костюма, але і включати в себе додаткові елементи захисту. До них відносяться:

  • спеціальне взуття;
  • рукавички або робочі рукавиці;
  • головні убори;
  • респіраторита ін.

Такий Спецкомплект надійно оберігає працівника від негативних чинників виробництва, дозволяючи вести діяльність в складних або навіть небезпечних умовах. Залежно від типу виробництва, спецодяг має додаткові водовідштовхувальні, жаронепроникні, антистатичні та інші властивості. Матеріали підбирають під умови праці. Наприклад, механіку підійде зручний джинсовий костюм, а кухар віддасть перевагу м'якій формі з бавовни.

Також спецодяг може бути утепленим і легким. Утеплені моделі використовуються в холодну пору року та для роботи в особливих умовах, де збереження тепла є ключовим фактором для підтримки робочого ритму. Деякі вироби мають більш широкий діапазон застосування. Це відноситься до камуфляжного одягу.

Сучасна форма працівників обслуговування нерідко відповідає останнім модним тенденціям і виготовляється на замовлення. Більшість керівників підприємств прагнуть забезпечити таким чином впізнаваність свого бренду. Зокрема, це відноситься до популярних мереж ресторанів, кафе, фаст-фуду і супермаркетів. Однотипна форма характерна для учнів конкретних навчальних закладів. Також до форменого одягу відносяться деякі традиційні види костюмів – мантії суддів; ряси священнослужителів; фартухи покоївок та багао ін. 

Чоловічий та жіночий спецодяг

У каталозі Підприємство-виробник: компанія «ПроСтиль» розміщена велика колекція спецодягу для представників різних професій. Оскільки в якості співробітників підприємств виступають як чоловіки, так і жінки, існують відмінності в моделі спецодягу для них. Наприклад одяг офіціантів і продавців. Але деякі види форми вважаються універсальними – халати медичного персоналу або мантії суддів. 

Не менш значну роль відіграє розмір спецодягу. При виборі готового виробу необхідно враховувати наступні параметри:

  • зріст;
  • обхват грудей;
  • обхват талії;
  • обхват стегон.

Очевидна різниця між жіночими і чоловічими постатями зумовлює наявність стандартних норм для пошиття спец одягу. Найпростіше підбирати форму, орієнтуючись за даними спеціальної таблиці розмірів на нашому сайті. Вона допомагає швидко розібратися з існуючими інтервалами зростання і іншими параметрами, необхідними для вибору.   

Багатопрофільна швейна фабрика, яка займається виготовленням костюмів, відповідає за належну якість кожного виробу. Всі матеріали проходять спеціальну перевірку на відповідність Держстандарту, нормам і вимогам охорони праці. Комплекти спецодягу також підбираються з урахуванням особливостей кожного напрямку виробництва та обслуговування. Існує додаткова можливість індивідуального замовлення форми з використанням фірмових логотипів і наявних лекал.

Замовлення спецодягу в інтернеті

Зручність і якісні характеристики спецодягу обумовлюють його вартість. Відповідно до прайс-листа нашого інтернет-супермаркета, ціна кожного окремо взятого товару залежить від використаних для пошиття матеріалів, фурнітури і обсягу замовлення. Так, оптові закупівельники можуть значно заощадити. Як бонус на деякі популярні вироби діють різні системи знижок і особливих пропозицій. Тому навіть вартість роздрібного товару періодично виявляється нижчою за ринкову.

Щоб оформити замовлення на сайті, треба вибрати відповідні моделі і заповнити коротку форму в меню «Кошик». Також у відвідувачів є можливість розрахувати індивідуальне замовлення для всього персоналу компанії. Ми забезпечимо доставку по всій території України. Замовник зможе отримати товар в максимально короткі терміни, забравши його зі складу Нової Пошти у своєму місті. Серед додаткових варіантів знаходяться:

  • послуги кур'єра;
  • самовивіз.

Для максимальної простоти оплати замовлення, ПроСтиль пропонує кілька способів переказу грошей. При виникненні будь-яких питань, пов'язаних з процесом закупівлі, можна звернутися до фахівців онлайн служби підтримки або скористатися порадами в розділі «Довідка».

Повна версія

Мобільна версія