Одяг для сфери послуг (HoReCa)

Товари 1-18 з 18
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Універсальний спецодяг сфери послуг

Сфера послуг – чималий сектор різноманітних напрямків побутових організацій та підприємств. Він охоплює і нерухомість, туризм, відпочинок, і торгівлю, послуги та транспорт. Відповідно уніформа працівників відрізняється особливим стилем, при цьому, кожна організація може індивідуально розробити дизайн спецодягу для свого колективу.

Деякі професії не мають на увазі поділу на чоловічий і жіночий одяг. Форма кухарів, туристичних агентів або співробітників мережі швидкого харчування є єдиною. А от у співробітників банків, наприклад, існує жорсткий дрес-код: чоловіки ходять в класичних брюках і сорочках, а жінки – в строгих спідницях і блузках. Інша ситуація складається в області торгівлі. Жінки-продавці зазвичай надягають фартух (якщо працюють в магазині), або халат (якщо працюють на ринку). Та для чоловіків немає строгих нормативів в одязі – вони визначаються роботодавцем в індивідуальному порядку. Традиційні фартухи носять перукарі. Персонал готельних комплексів надягає уніформу, в залежності від займаної посади. Але всі вони обов’язково мають загальну особливу відзнаку у вигляді логотипу, нанесеного на галстук, косинку, кепку та ін.

Замовлення брендованого одягу в ПроСтиль

В інтернет-супермаркеті ProStil можна замовити будь-яку форму для співробітників сфери послуг. І отримаєте сучасні вироби з якісних матеріалів, пошиті в корпоративному стилі і оздоблені відповідними логотипами чи емблемами. Ми впевнені, що співробітники цього сектора достойні носити гарний одяг, котрий також буде:

  • зручним;
  • практичним;
  • зносостійким;
  • легким у догляді.

Представлені в каталозі сайту позиції товарів підлягають модифікації відповідно до додаткових вимог. Компанія використовує добротні матеріали, які не линяють, не псуються від постійного використання. Враховуються особливості професії, побажання співробітників стосовно комфорту й наявності додаткових елементів – кармани, шнурівка, застібки. Сучасні технології брендування допоможуть зробити корпоративний спецодяг ексклюзивним і максимально впізнаваним.

Кваліфіковані працівники служби підтримки допомагають клієнтам оформити персональну заявку, підібрати необхідні матеріали і фурнітуру для пошиття одягу. Доставка здійснюється співробітниками Нової Пошти.

Підприємство-виробник: компанія «ПроСтиль» – відомий постачальник спецодягу в Україні та й за її межами. Ми впевнені, співпраця з нами буде для вас плідною і приємною.

Повна версія

Мобільна версія