Спецодяг на літо

Товари 1-24 з 40
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Літній спецодяг для жінок і чоловіків

Залежно від сфери діяльності працівників, спецодяг може як поділятися на жіночі й чоловічі моделі, так і залишатися універсальним. Так, форма співробітників сфери послуг практично не змінюється посезонно, але персонал охоронних підприємств або житлово-комунальних служб повністю змінює комплект зимової спецівки на літню і навпаки. Спеціальна форма на теплу пору року необхідна і військовим, будівельникам, працівникам дорожньо-транспортних господарств, пожежникам і лікарям швидкої допомоги та ін.

Літній спецодяг має низку переваг, порівняно з зимовими виробами, та відрізняється:

  • ергономічністю;
  • стилем;
  • особливостями крою;
  • різноманіттям моделей;
  • простотою в догляді.

На відміну від зимового спецодягу, який не значно модифіковано з чоловічих моделей, літній одяг для жінок може включати в себе стильні спідниці та легкі блузи. Це найчастіше стосується організацій, котрі дотримуються корпоративного стилю. Чоловіки ж можуть перейти на сорочки з коротким рукавом або навіть футболки.

Всі види робочого одягу пошиємо на замовлення

Спецодяг всіх різновидів ділиться на сезони: зимовий і літній. Літня уніформа легша і тонша від зимової, але це не робить її більш вразливою або неякісною. Навпаки, в літній період спецівка захищає працівників від перегріву, підвищеного вмісту вологи і навіть від пилу. Підприємство-виробник: компанія «ПроСтиль» представляє широкий каталог стильних виробів для теплої пори року. Ми використовуємо для пошиву високоякісні тканини, широкий вибір моделей та кольорових рішень. Багаторічний досвід у виробництві даної сфери відкриває достатньо широкі перспективи у співробітництві з замовниками.

Доставка забезпечується по всій Україні, що дозволяє нашим клієнтам отримувати замовлений товар в максимально короткі терміни. Будь-які питання, що виникають в процесі придбання або вибору продукції, можна задати операторам служби підтримки, вони допоможуть вирішити всі поточні проблеми. Зв'язатися з ними досить просто за телефонами, вказаними в нижній частині сайту.

Повна версія

Мобільна версія