Робоче взуття

Товари 1-24 з 45
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Взуття спеціального призначення для різних потреб на виробництві

Займаючи свою нішу на ринку спецодягу та індивідуальних засобів захисту, підприємство-виробник: компанія «ПроСтиль» пропонує робоче взуття на замовлення. Цей товар користується особливим попитом. І не дивно, адже цей вид взуття може служити, як засобом індивідуального захисту, так і елементом уніформи. Часто вважають, що спецодяг і спецвзуття потрібні не всім, а тільки робітникам промислових галузей. З одного боку, дійсно, на небезпечному виробництві металургійних, машинобудівних, газодобувних, нафтопереробних і інших галузей від цього залежить життя і здоров'я персоналу. Також без спеціального взуття не обходяться військові, рятувальні та охоронні структури. Пожежники, МНС-ники, солдати, прості охоронці і багато інших – усі носять взуття спеціального призначення. З іншого боку, міцне надійне взуття знадобиться і для активного відпочинку. Збираючись на полювання чи риболовлю важливо дбати про захищеність ніг. Вибравши взуття спеціального призначення замість кросівок, ви оціните перевагу з перших же хвилин перебування на дикій природі й переконаєтесь на скільки зручні і надійні наші черевики або чоботи. Комфорт і захист – найважливіші чинники в будь-якій сфері життєдіяльності людини. Ось чому продаж спецвзуття такий актуальний на сьогоднішній день.

Вибирайте спеціальне взуття правильно

Існують деякі важливі критерії, на які потрібно звернути увагу, перш, ніж купити взуття спеціального призначення. Інакше не дивуйтеся, якщо ботики не виконуватимуть захисну функцію. Ціни на спецвзуття теж значною мірою залежатимуть від якісних характеристик. Отже, існує 5 основних чинників, виходячи з яких слід робити вибір. Це: зовнішні і внутрішні деталі, підошва і носок, а також утеплювач. Зауважте, що краса та естетичність сюди не відносяться. У цій справі головне – надійність. Зовнішні деталі виробів виготовляються з натуральної або штучної шкіри, а для певних випадків – з гуми, на випадок контакту з водою. Внутрішні деталі виготовляють зі шкіри або синтетичної тканини, а для утеплювача використовують штучне або натуральне хутро.

Найважливішими елементами якісного виробу є підошва і носок. Найчастіше, саме вони визначають призначення взуття. Так, металевий носок здатний уберегти від травм, пов'язаних з важкими вантажами. Що стосується підошви, то нітрил убезпечить від гострих предметів, поліуретан підійде для агресивного середовища і умов підвищеної вологості, а полівінілхлорид стійкий до ковзання. Крім того, треба звертати увагу на зручність. Для цього слід проаналізувати її жорсткість і підібрати правильну форму колодки. На нашому підприємстві відповідність якості спеціальних виробів вимогам Державних Стандартів завжди стоїть на першому місці.

Оптові замовлення – запорука фінансової економії

Вирішили купити робоче взуття в Києві чи іншому місті України – в інтернет-супермаркеті ProStil знайдете широкий асортимент високоякісних товарів. На сайті зможете задовольнити будь-які запити покупця, on-line замовлення приймаються цілодобово. А функція зворотного зв'язку дозволяє отримати відповіді на будь-які ваші запитання щодо нашої продукції. До того ж, компанія простиль надає знижки оптовим покупцям, що відчутно впливає на вартість підсумкового замовлення. Ласкаво просимо в наш інтернет-супермаркет.

Повна версія

Мобільна версія