Корпоративний одяг, уніформа

Товари 1-24 з 38
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Корпоративна уніформа в професійному середовищі

Важливою складовою корпоративного стилю будь-якої компанії є уніформа. Від того, наскільки добре вона підібрана, залежить сприйняття фірми клієнтами, її позиціонування серед конкурентів і внутрішня дисципліна. Сама по собі уніформа мимоволі зобов'язує до дотримання норм робочого процесу і позитивно впливає на атмосферу в колективі. І навіть сприяє створенню згуртованої команди та забезпечує перманентну рекламу бренду.

Корпоративна уніформа має абсолютно різні варіанти, без прив'язки до якихось стандартних норм. Для жінок найчастіше вона включає:

  • брючний костюм;
  • спідницю і піджак;
  • класичну блузку.

Чоловіки в більшості випадків надягають такий одяг:

  • брюки;
  • піджак;
  • жилет;
  • сорочки світлих тонів.

В колі звичних аксесуарів корпоративного стилю знаходяться шийні хустки, краватки. Взуття - класичне.

Деякі фірми пропонують в якості корпоративної уніформи футболки, сорочки і кепки з фірмовим логотипами. Кольорове рішення в цьому випадку також відповідає загальному стилю фірми. Такий одяг є обов'язковим для всього персоналу, вимоги щодо використання прописуються в трудовому договорі.

Пошиття чоловічого і жіночого корпоративного одягу

Найчастіше корпоративний одяг зустрічається в фірмах, для яких імідж має першорядне значення. Цей розділ спецодягу щільно перетинається зі сферою послуг, в якій також приділяється увага зовнішньому вигляду співробітників. Але корпоративний стиль зустрічається зовсім в різних сферах. Це може бути як одяг для персоналу IT-компанії, так і уніформа співробітників заводу. Також корпоративний спец одяг є традиційним для офісних службовців.

Замовляйте одяг у корпоративному стилі в інтернет-супермаркеті ProStil. Ми допоможемо створити яскраві образи для співробітників підприємства. Гарантуємо гідну якість виробів за оптимальною ціною, забезпечимо швидку доставку в будь-яку точку України чи пересилання за кордон. Ми цінуємо своїх клієнтів і пропонуємо спецодяг оптом чи вроздріб. А оплатити покупку можна кількома зручними способами. Гарної співпраці!

Повна версія

Мобільна версія