Сигнальний одяг

Товари 1-23 з 23
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Застосування сигнального одягу

Сигнальний одяг є необхідною формою для співробітників різних підприємств, що працюють подобово або в нічну зміну. Одяг оснащується особливими світловідбиваючими вставками для покращення видимості працівника в темний час доби і в умовах поганої видимості. Наявність світловідбивачів на спецодязі обов'язково для робітників підприємств:

  • транспортна галузь (авіація, автодорожні, залізничні);
  • дорожні ремонтні служби;
  • житлово-комунальна сфера;
  • будівництво;
  • рятувальні служби, МНС, МВС.

Спеціальна форма необхідна при проведенні ремонту залізничних колій або дорожнього полотна, лагодження водопроводу, розташованого в безпосередній близькості від узбіччя і подібній діяльності. Нерідко світловідбиваючі елементи зустрічаються на уніформі співробітників швидкої допомоги та пожежної охорони. Людину в сигнальному одязі видно всім водіям, навіть при несприятливих кліматичних умовах, тому вдається уникнути ДТП і значно підвищити безпеку руху. 

Як правило, сигнальну одяг носять і чоловіки, і жінки, тож, вона має широкий діапазон розмірів і фасонів, щоб складна робота виконувалася в максимальному комфорті. Найпоширенішим і звичним типом світловідбиваючого одягу є жилети. Вони зручні і функціональні, підходять для використання в будь-який час року, адже їх можна надягати і поверх легкої куртки, і поверх теплого пуховика.

Як замовити сучасний спецодяг із якісних світловідбиваючих матеріалів

Підприємство-виробник: компанія «ПроСтиль» пропонує спеціалізований сигнальний одяг на замовлення. В асортименті якісні й недорогі моделі різного типу. При виготовленні використовуються флуоресцентні матеріали яскравих жовтих і помаранчевих кольорів. Вдень вони найбільш помітні на тлі природного середовища та міських пейзажів. Світловідбиваюча стрічка – із спеціального матеріалу, що добре відображає світло. Компанія чітко дотримується при пошитті вимог ДСТУ EN ISO. Наш інтернет-супермаркет працює з кращими постачальниками і гарантує якість представлених в каталозі моделей.

Ми не обмежуємо клієнтів у кількості замовлених виробів, а для оптових покупців на сайті діє система знижок. Оплата продукції здійснюється за допомогою популярних платіжних систем і займає короткий час. Також можлива оплата при отриманні у відділеннях Нової Пошти. Доставка товарів здійснюється по всій території України. Можлива пересилка сигнального одягу за кордон. Клієнти інтернет-супермаркета ProStil можуть отримати довідку з будь-яких питань, пов'язаних з вибором або придбанням сигнального одягу, у кваліфікованих операторів служби підтримки.

Повна версія

Мобільна версія