Комбінезони робочі

Товари 1-10 з 10
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Функціональні і привабливі комбінезони

Спецодяг – необхідна умова для якісного і безпечного виконання роботи, дисциплінує і забезпечує захист від забруднень, вологи та інших негативних факторів. Зараз на виробництвах, в будівництві, в легкій промисловості та інших сферах використовують спеціальні куртки, штани, головні убори і взуття.

Зручним і функціональним одягом для робочих вважаються комбінезони. Вперше такі вироби ще на початку ХХ століття розробили, як захисні моделі для майстрів, які ремонтують автомобілі. Сучасні моделі можуть бути з відкритим і закритим верхом, але всі вони забезпечують комфорт під час виконання різних робіт. Їх можна надіти поверх повсякденного одягу, поєднувати з футболками, сорочками і не переживати, що вони виб'ються з-під пояса.

Моделі з асортименту ProStil повністю відповідають встановленим стандартам. Вони використовуються для ремонтних робіт, підійдуть для представників сільського та лісового господарства, логістики, для електриків, водіїв, монтажників і слюсарів. І приваблюють багатьма перевагами:

  • універсальність застосування;
  • привабливий дизайн;
  • повітропроникна, щільна тканина;
  • обгрунтована кількість кишень;
  • доступна ціна.

Щоб купити комбінезон відповідного розміру, досить знати свої параметри і скористатися спеціальною таблицею. Замовлення приймаються з усіх куточків України і оформляються протягом кількох хвилин.

Спецодяг з ідеальним співвідношенням ціни і якості

Компанія ProStil спеціалізується на виготовленні робочого одягу, взуття та захисних головних уборів. На підприємстві виконуються всі етапи пошиву, починаючи з розробки ескізів моделей, добірки матеріалів і закінчуючи декоративним оздобленням.

На сайті представлено вироби універсального призначення, в яких буде комфортно виконувати будь-яку роботу. Вони виготовлені з тканини, що добре пропускає повітря, стійка до механічних пошкоджень і відмінно переться. Передбачено кишені, в яких працівник триматиме завжди при собі викрутки, рулетки, ключі та інші необхідні інструменти. На колінах комбінезонів нашиті кишені, в які можна вставити додаткові ущільнювачі. Лямки одягу регулюються, надійно фіксуються і легко знімаються. Комбінезони не втрачають форму після прання, не линяють і будуть експлуатуватися не один рік.

Крім цього, на сайті можна купити інші види спецодягу, замовити корпоративні моделі за індивідуальними вимогами. Роздрібні ціни приємно тішать споживачів, а за умови оптового замовлення, надаються значні знижки. Великий вибір високоякісної продукції від Магазину ПроСтиль задовольнить запити всіх клієнтів. Вироби проходять перевірку в Сертифікаційних центрах, тому повністю задольняють вимоги щодо надійності та гігієни.

Повна версія

Мобільна версія