Демісезонні блузки (спецодяг)

Уніформа з елементами реклами на строгій блузі

Ні для кого не секрет, що жінки більш трепетно ставляться до свого вигляду, і це необхідно враховувати при виборі спецодягу для жіночого колективу. Завдання не з простих – знайти компроміс між прагненням до індивідуальності та вимогами санітарно-гігієнічних норм. Одним з вдалих варіантів вирішення цієї проблеми є демісезонні блузки. Їх широко використовують в осінні та весняні місяці, найчастіше, в салонах краси, перукарнях, маленьких магазинчиках і великих торгових центрах. Гідно демісезонні блузки оцінили прихильники корпоративного стилю й тепер використовують їх у якості своєрідного носія реклами чи елемента уніформи.

Прислухайтеся до професійних порад щодо вибору демісезонних блузок

Завдання з придбання якісних і недорогих демісезонних блузок вирішується в два варіанти. Можна купити готові вироби і спробувати їх «підігнати» по фігурі в кожному окремому випадку. Що з цього вийде – передбачити неважко. Другий – індивідуальний пошив. Він дозволить врахувати анатомічні особливості будови тіла, вибрати потрібний колір, що дозволяє гармонійно поєднувати демісезонні блузки з іншими елементами робочого костюма. Важливо й те, що при цьому з'являється можливість вибору тканин для пошиття, які будуть максимально відповідати умовам роботи.

Застосування сумішевих матеріалів дозволяє посилювати ті чи інші експлуатаційні характеристики виготовленої з них одягу. У різних сумішевих тканинах співвідношення натуральних і віскозних ниток різне. Збільшення синтетичної складової сприяє поліпшенню таких якостей матеріалу, як стійкість до розривних навантажень і впливу хімічних речовин в процесі прання і чищення. Підвищений вміст бавовни покращує вентиляцію і гігроскопічність одягу. А ось в питанні вибору фасону поради давати дуже проблематично. Замовивши індивідуальний пошив, ви зможете висловити всі побажання дизайнерам, а ті втілять в життя усі ваші фантазії.

Де можна отримати повний комплекс послуг з пошиття спецодягу

На сайті інтернет-магазину Prostil ви можете знайти все, що вам потрібно. У нас ви можете купити куртки, костюми, комбінезони, футболки, жилети, брюки, головні убори, білизна, гольфи, халати, сорочки, фартухи і нарукавники. Ми виконаємо пошиття виробів за індивідуальним замовленням, зробимо брендування методами комп'ютерної вишивки, сублімації або шовкографії. Продаж на нашому сайті здійснюється оптом і в роздріб. При формуванні цінової пропозиції ми застосовуємо гнучку систему знижок. Запрошуємо вас до взаємовигідної співпраці.

Повна версія

Мобільна версія