Спецодяг, форма для військових

Товари 1-8 з 8
 

Захисний камуфляж від ProStil – для військових і не тільки

В асортименті інтернет-магазину якісна військова форма за прийнятними цінами. До уваги замовників представлені зручні та практичні моделі різних розмірів і різних відтінків. Одяг виготовлений з матеріалів, котрі відповідають встановленому державному стандарту. Підбирайте обмундирування для розвідки, підрозділів МВС, спецназу, МНС, міліцейську і армійську форму. В наявності також одяг для охорони і представників робочих спеціальностей.

Зручні та практичні формені вироби стали пріоритетом для чоловіків не тільки на роботі, але і в побуті. Серед сфер застосування такого обмундирування туризм, пейнтбол та інші види активного відпочинку. Тому навіть якщо ви не працівник міліції і не військовий, сміливо вибирайте форму для свого хобі.

Компанія пропонує одяг на всі сезони. Для зими – утеплені куртки і штани з ватином на бязевих підкладках. Літній костюм можете доповнити камуфляжною футболкою з бавовни. Крім того, доступні тактичні рюкзаки, бушлати, камуфльовані костюми, підшоломник, різні головні убори.

Багато моделей пошиті з тканини саржа, яка чудово захищає в умовах знижених температур. Ще один варіант – зносостійка сумішева тканина грета, добре вбирає вологу. Для службового користування – стандартні військово-польові армійські костюми з камуфляжу «Україна», «Ліс», «Морський».

Пошиття спецодягу під замовлення

В ProStil можна також замовити військову екіпіровку оптом. Наші фахівці вивчають умови праці, специфіку галузі, щоб розробити зразки, які відповідатимуть базовому стандарту техніки безпеки. При виконанні індивідуальних замовлень враховуються всі побажання клієнта щодо оформлення, вибору фактури і кольору тканини, відповідних до вимог корпоративної культури підприємства.

За необхідності, запропонуємо брендування – нанесення символіки, логотипів, або інших відмітних знаків. Замовлення відправляється у виробництво лише після ознайомлення клієнта з презентаційним зразком. Зверніть увагу також на акційні пропозиції. Відмінна якість товару та швидка доставка в будь-яке місто України роблять покупки в магазині ПроСтиль ще приємнішими!

Повна версія

Мобільна версія