Демісезонна натільна білизна (спецодяг)

Демісезонні моделі натільної білизни

Осінні затяжні дощі та весняні відлиги можуть негативно впливати на виробничі процеси. У міжсезоння помітно збільшується рівень простудних захворювань. Особливо це стосується тих галузей, де роботи проводяться під відкритим небом або в холодних приміщеннях. Тому для створення безпечних і комфортних умов праці обирають спеціальний одяг. Наприклад, демісезонна натільна білизна прекрасно доповнить комплект робочого одягу, котрий складається з напівкомбінезона і куртки, або робочого костюма.

Цей важливий елемент індивідуального захисту широко застосовується на промислових підприємствах, в будівельній і гірничо-добувній галузях, в сільському господарстві та сфері житлово-комунального обслуговування. Якісне демісезонне вбрання, доступне за ціною, забезпечує надійний захист від температурних перепадів, а також витримує численні цикли промислового прання.

Оцініть переваги співпраці з профільним підприємством

Комплект складається з сорочки і штанів. Прямий, вільний крій сприяє тому, що такий одяг не сковує рухів в процесі роботи. Штани внизу мають зав'язки, а в пояс вшита гумка. Головну увагу необхідно приділяти підбору матеріалів з необхідними експлуатаційними якостями. Перевага віддається натуральним матеріалам з поліпшеною вентиляцією і вологопоглинанням, наприклад, бязь – тканина з 100% вмістом бавовни.

Широке застосування отримало спеціальне трикотажне полотно з додаванням 20% віскозних ниток. Це збільшує зносостійкість виробів, виготовлених з такої тканини, запобігає усадці лінійних розмірів після прання. У тих випадках, коли санітарно-гігієнічні норми вимагають забезпечення додаткових експлуатаційних якостей, рекомендується індивідуальне пошиття.

В інтернет-магазині ви зможете купити типовий спецодяг, або замовити індивідуальний пошив. На сайті можна підібрати вже готові комбінезони, халати, жилети, брюки, головні убори, футболки, гольфи, блузи, сорочки, фартухи і нарукавники.

Компанія ProStil – профільне спеціалізоване підприємство з пошиття спецодягу. Цим пояснюється той факт, що продаж продукції здійснюється за доступними цінами, при незмінно високій якості. У нас ви отримаєте найвигідніші умови покупки оптом і в роздріб, заощадите час і фінанси.

Повна версія

Мобільна версія