Медичний одяг

Товари 1-7 з 7
 

Універсальний одяг для медпрацівників

Серед інших видів спеціального одягу особливе місце займає форма медичних працівників. В основному, це халати і костюми, до них додаються захисні шапочки. Основні вимоги, яким відповідає одяг для працівників медичних закладів:

  • ергономічність;
  • антистатичність;
  • простота при дезінфекції;
  • крововідштовхуюча тканина.

Дизайнери постійно доповнюють модельний ряд одягу для медиків новими ідеями. Загальний крій, форма комірів, обробка, кишені, витачки – всі ці  деталі додатково доповнюють особливий стиль, як і фірмові нашивки. Наприклад, халати рідко діляться на жіночі і чоловічі. Однак типовий жіночий халат може бути приталеним і укороченим, на відміну від чоловічого. Можна замовити вироби з непомітними прикрасами. Найчастіше в їх ролі виступають вишиті логотипи медичного закладу. Невеликі відмінності має одяг для:

  • лікарів – стандартний білий халат і біла шапочка або костюм світлих тонів;
  • медсестер – халат і шапочка із зав'язками;
  • санітарів – брючний костюм зеленого або блакитного кольору.

Стиль спецодягу медиків підкреслює статус установи, в якій вони працюють. Це свого роду візитна картка поліклініки або лікарні. Тому важливо стежити за тим, щоб весь персонал був забезпечений якісною формою.

Купуйте якісні вироби через онлайн-замовлення

Підприємство-виробник: компанія «ПроСтиль» пропонує ряд сучасного спецодягу для працівників медичної сфери, фармацевтів та ветеринарів. Наші дизайнери дбають, щоб вироби відповідали не лише вимогам Державних Стандартів, але й мали модний вигляд. Стандартний халат відрізняється строгим класичним стилем. Але в крої допускаються зміни, залежності від уподобань керівництва медичного закладу. Тому бувають халати з відкладним коміром і без, на гудзиках, блискавці або із зав'язками. Брючні костюми налічують кілька десятком оригінальних моделей. Найважливішим для цієї уніформи є вибір матеріалу. Ми використовуємо тканини, в складі яких використовуються суміші натуральної бавовни і поліефірних волокон. Тоді одяг не псується після прання чи дезінфекції, утримує стійкий колір і т.п. 

Усі тонкощі легко узгоджуються при замовлені на сайті магазину. Тут можна придбати товар оптом і в роздріб. Пошиття індивідуального замовлення виконується швидко і якісно. В каталозі знаходяться різні цінові пропозиції, можна вибрати недорогі моделі. Доставка мед одягу здійснюється в усі регіони України за допомогою різних поштових служб. 

Повна версія

Мобільна версія