Демісезонні жилети (спецодяг)

На кожну пору року відповідний захист для робітників

Для захисту від знижених і підвищених температур повітря, а також температурних перепадів, в міжсезоння активно застосовуються різноманітні жилети. Це істотно знижує рівень простудних захворювань в осінні та весняні місяці. Саме ці періоди року найбільш небезпечні, особливо при необхідності виконання робіт на відкритих майданчиках, в неопалюваних приміщеннях. Будівельники і комунальники, працівники заправок і СТО, металурги і шахтарі гідно оцінили такий елемент спецодягу, як демісезонні жилети. Вони прекрасно доповнюють робочі костюми, комбінезони, котрі часто використовуються в комплекті з халатами й фартухами. Таке поєднання дає максимальний ефект при мінімальних витратах на придбання жилетів.

Що потрібно знати про демісезонний жилет

Вибір тканин для пошиття жилетів залежить від умов експлуатації і вимог Державних Стандартів. Допускається застосування як натуральних, так і сумішевих матеріалів. Наприклад, демісезонні жилети для окремих галузей хімічної промисловості повинні виготовлятися тільки з натуральних тканин, щоб уникнути накопичення на одязі статичної електрики, з подальшим іскроутворенням. У більшості випадків застосовуються сумішеві матеріали, що поєднують в собі якості натуральних і віскозних волокон. Вироби, виготовлені з них, добре чистяться, мають підвищену стійкість до розривних навантажень, впливу різноманітних хімічних забруднень.

При виборі фасону необхідно також враховувати специфіку виробничих процесів. Стандартні вимоги включають в себе наявність накладних і внутрішніх кишень, зручну застібку, утеплення шаром ватину або синтепону. Шахтарські демісезонні жилети відрізняються подовженою задньою частиною, щоб забезпечувався захист поперекової області від протягів, створюваних робочою вентиляцією. Для досягнення максимального ефекту від застосування спеціального одягу, рекомендується замовити індивідуальний пошив.

Спецодяг для різних професійних галузей

Нині інтернет-магазин ProStil пропонує вашій увазі великий асортимент демісезонного спецодягу. У нас ви зможете купити напівкомбінезони, куртки, штани, головні убори, білизну, футболки, гольфи, блузи, сорочки. А якщо стандартний спецодяг не відповідає вашим вимогам, виконаємо пошиття за замовленням.

Продаж здійснюється на сайті оптом і в роздріб, із застосуванням зручних форм оплати. Ви можете отримати товар на складі підприємства, або замовити доставку за вказаною адресою. Скористайтеся перевагами співпраці з профільним підприємством з пошиття спецодягу і отримаєте якісні, комфортні та надійні вироби.

Повна версія

Мобільна версія