Демісезонні халати (спецодяг)

Товари 1-12 з 12
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Основні критерії вибору робочих демісезонних халатів

Сезонні коливання температурних режимів негативно впливають на виробничі процеси, адже збільшується кількість випадків простудних захворювань, що в свою чергу знижує ефективність і продуктивність праці. Найчастіше це відбувається у весняні та осінні місяці. Знизити вплив несприятливих погодних факторів допомагає спеціальний демісезонний одяг.

Так, наприклад, при виборі демісезонного халата необхідно враховувати умови експлуатації, особливості виробничих процесів. Це досягається шляхом підбору відповідних санітарно-гігієнічним вимогам тканин і моделі самого виробу. Найбільш затребуваними матеріалами є тканини змішаної групи. Маючи в складі натуральні і синтетичні нитки, вони володіють якостями, необхідними для пошиття спеціального одягу:

  • стійкі до витирання;
  • витримують розривне навантаження;
  • легко чистяться і перуться;
  • не схильні до усадки.

Халати служать також ефективним доповненням до робочого комплекту спецодягу. Крім захисту від локальних забруднень, вони дозволяють регулювати температурний режим в процесі виробничої діяльності, забезпечують більш комфортні умови праці. такий спецодяг здебільшого використовується для роботи на складах, в майстернях, в цехах по переробці овочевої продукції, в медичних установах.

Що може запропонувати своїм клієнтам інтернет-магазин ProStil

Підприємство-виробник: компанія «ПроСтиль» здійснює продаж високоякісного і недорогого демісезонного одягу. робочі халати, пошиті зі змішаних тканин, забезпечують необхідні захисні і споживчі властивості спецодягу. Натуральні бавовняні матеріали використовуються в тих випадках, коли необхідно виготовити спецодяг з покращеною вентиляцією, гігроскопічністю і антистатичністю. При замовленні такого одягу необхідно враховувати той факт, що бавовна більш вимоглива до догляду і дає усадку після прання.

В модельному ряду представлені чоловічі та жіночі варіанти халатів. В обох моделях є два накладних кишені, прямі рукави мають манжети на ґудзиках, по талії вшитий пояс. Комір відкладний, в жіночих моделях він облямований кантом. У разі необхідності придбання жіночих модельних халатів, рекомендується застосовувати індивідуальний пошив, щоб виготовити одяг в корпоративному стилі.

У нас ви зможете купити і робочі костюми, напівкомбінезони футболки, жилети, головні убори, гольфи, блузи, сорочки, білизну, фартухи і нарукавники. Компанія виконає якісне пошиття спецодягу за вашим індивідуальним замовленням без послуг посередників. Ми пропонуємо вам опт і роздріб, гнучку систему знижок, низькі ціни, широкий спектр додаткових послуг та високу якість продукції за доступними цінами.

Повна версія

Мобільна версія