Захист рук

Товари 1-24 з 48
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Рукавиці для роботи на небезпечних ділянках виробництва

В металургії, на будівництві, в сільському господарстві та працівникам багатьох підприємств не можливо обійтися без спеціальних рукавиць, щоб захистити руки від поразок іскрами від зварювального апарата чи бризками металу, а також від інших механічних пошкоджень. Хоча нерідко вони використовуються і в побуті для особистого використання. Цей вид засобів індивідуального захисту має кілька варіантів моделей з відповідними характеристиками, призначеними для виконання певних робіт.

Інтернет-магазин ProStil пропонує якісні рукавиці на замовлення – індивідуальний пошив, з урахуванням побажань клієнта і в необхідній кількості. Відмінним засобом безпеки вважаються брезентові рукавиці, що шиють з цупкого волокна, просочені вогнетривким та водовідштовхуючим складом. В асортименті також є антивібраційні, ватяні, комбіновані та інші варіанти, призначені для безпечної роботи на будь-якому промисловому або господарському підприємстві, де турбуються про здоров'я робітників.

Хороша якість ЗІЗ за прийнятною вартістю

Вартість наших виробів доступна для дрібних і крупних покупців. Наявність власного підприємства з пошиття спецодягу дозволяє уникати додаткових витрат і встановлювати найвигідніші ціни на рукавиці та інші засоби. У виробництві використовуються відповідні  до вимог Держстандарту України матеріали з натуральних і синтетичних волокон:

 • брезент;
 • парусина;
 • сукно;
 • кевлар;
 • латекс;
 • поліуретан та інші.

Задовільними відгуками користуються комбіновані рукавиці і зі спеціальними просоченнями, вони відрізняються міцністю і зносостійкістю. Розробка моделей ведеться з урахуванням кліматичних умов. Тому існує літній і зимовий спецодяг та спецодяг для застосування всередині і зовні приміщень. А з допомогою сучасних технологій і особливостей пошиття, вироби бездоганні в експлуатації і стійкі до зовнішніх впливів, мають довгий термін служби. 

Як зробити онлайн-замовлення на захисні рукавиці

Купуючи на сайті компанії ПроСтиль засоби індивідуального захисту рук, у відповідності до особливостей виробничих умов на підприємстві, клієнти можуть підібрати рукавиці необхідного типу:

 • Для захисту від агресивного хімічного середовища.
 • Для захисту від механічних впливів.
 • Для захисту від знижених температур.
 • Для захисту від високих температур.
 • Для захисту від електричного струму та ін.

Сьогодні, щоб купити робочі рукавиці в Києві чи будь-якому населеному пункті країни, не обов’язково витрачати час на пошук відповдного товару в магазинах, тому що легше оформити замовлення он-лайн, перебуваючи в робочому кабінеті у зручний для вас час. Компанія забезпечує пошив та швидку доставку в короткі терміни.

У нас завжди знайдеться товар високої якості, виготовлений у відповідності з усіма передбаченими нормами. Без сумніву, ви залишитеся задоволені покупкою захисних рукавиць, які тривалий час прослужать робітникам в небезпечному середовищі.

Повна версія

Мобільна версія