Демісезонні штани (спецодяг)

Зручний спецодяг на міжсезоння

Виробнича діяльність в період міжсезоння також потребує забезпечення працюючих спеціальним одягом, який відповідає температурним режимам на робочих місцях. Це завдання з успіхом вирішує демісезонний спецодяг. Адже теплі ватяні штани вже не підійдуть для комфортних умов праці навіть у час осінніх заморозків і весняних відлиг. Досягається це шляхом ретельного підбору тканин для пошиття і відповідних елементів комплекту спецодягу. При цьому враховується специфіка робіт, умови експлуатації та вимоги нормативних документів з охорони праці. Робітники комунальних служб, будівельники, фермери, шахтарі, металурги використовують демісезонні штани для зниження несприятливого впливу температурних перепадів у осінній та весняний період.

Критерії вибору демісезонних брюк

До тканин, з яких шиється демісезонний одяг, висуваються такі вимоги:

  • стійкість до забруднення;
  • гігроскопічність і повітропроникність;
  • здатність протистояти механічним пошкодженням;
  • стійкість до тертя.

Демісезонні штани, пошиті зі змішаних тканин, будуть відповідати всім перерахованим вимогам. До складу таких тканин входять як натуральні, так і віскозні нитки. Комбінуючи їх в різних пропорціях, вдалося створити матеріали, що задовольняють вимоги для різних галузей виробництва. Виходячи зі специфіки робіт, можуть застосовуватися тканини зі 100% вмістом бавовни, матеріали зі всілякими просоченнями. За необхідності, для утеплення спецодягу використовується ватин.

Для зручності демісезонні штани мають накладні та врізні кишені, вушка для ременя, високий втачний пояс. Крій вільний, прямий, не утрудняє рухів. Виходячи з міркувань практичності, перевага віддається камуфляжній тканині або матеріалами темних, немарких кольорів. Індивідуальне замовлення спецодягу рекомендується у випадках, коли стандартні вироби не відповідають умовам експлуатації або вимогам нормативних документів у конкретній галузі виробництва.

Нам є що запропонувати замовнику

В нашому магазині сформовано чималий асортимент демісезонного спецодягу. Ми виготовляємо штани, комбінезони, костюми, куртки, халати, жилети, головні убори, футболки, білизну, гольфи, блузи, сорочки, фартухи і нарукавники. Компанія пропонує і продаж готових типових виробів, і пошиття за індивідуальним замовленням. Споживачам надається можливість купити спецодяг оптом і в роздріб, оплата проводиться будь-яким, зручним для вас способом. Висока якість продукції підтверджується сертифікатами відповідності. При формуванні ціни застосовується гнучка система знижок. Інтернет-магазин ProStil запрошує вас до взаємовигідної співпраці.

Повна версія

Мобільна версія