Демісезонні костюми (спецодяг)

Не помиліться у виборі моделі і матеріалів для демісезонних костюмів

Максимальний ефект від застосування демісезонних костюмів досягається шляхом підбору відповідно до наявних умов праці в періоди міжсезоння. Куртка та штани, або напівкомбінезон – вибір так само залежить від потреб замовника. Підприємство-виробник: компанія «ПроСтиль» пропонує широкий асортимент. В основному, куртка має вільний крій, щоб одяг не сковував рухів. Відкладний комір, накладні кишені внизу і на грудях; застібка – гудзики або замок-блискавка; по талії прошита резинка. Штани за прорізними і накладними кишенями. Довжина напівкомбінезона регулюється.

Для підсилення в області ліктів і колін нашиваються накладки. Тканини на демісезонний костюм підбираються відповідно до вимог санітарно-гігієнічних норм в кожному конкретному випадку. Широко застосовуються сумішеві і натуральні матеріали підвищеної щільності, з водовідштовхуючим просоченням. За необхідності костюми оснащуються світловідбиваючими смугами. Їх застосування дозволяє використовувати таку спецодяг в умовах обмеженої видимості (сутінки, ніч, туман). А щоб врахувати всі ці нюанси, рекомендується зробити замовлення на індивідуальний пошив спецодягу.

Надійний постачальник пропонує свої послуги

Виробнича діяльність в період міжсезоння має свої специфічні особливості. Різкі температурні перепади в весняні та осінні місяці можуть призвести до зростання простудних захворювань. Тому спецодяг має оберігати від несприятливих факторів. Наші костюми зручні та практичні, що сприяє їх широкому застосуванню на промислових підприємствах, в комунальній сфері, будівництві, гірничодобувній галузі. Комплект надійно захистить від забруднень і механічних пошкоджень, дає можливість регулювати температурний режим.

Інтернет-магазин Prostil пропонує і послуги з пошиття виробів. На сайті представлено великий асортимент спеціального демісезонного одягу. Тут ви можете купити готові куртки, напівкомбінезони, халати, жилети, брюки, головні убори, футболки, білизну, гольфи, блузки, сорочки. Ми швидко і якісно виконаємо пошив на замовлення за відповідними параметрами, та з допомогою сучасних технологій забезпечимо брендування цих виробів. Купуйте оптом чи в роздріб, ціни формуються із застосуванням гнучкої системи знижок. Якість виготовлення контролюється на всіх етапах виробництва. Пропонуємо вам оцінити переваги прямих поставок від професійних виробників.

Повна версія

Мобільна версія