Спецодяг для зварювальників

Товари 1-1 з 1
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Міцна і зносостійка роба для зварювальників

Спецодяг від ProStil відповідає діючому Держстандарту, вимогам техніки безпеки для такої відповідальної професії, як зварювальник. В інтернет-магазині можна підібрати і літній, і зимовий варіанти спеціальних костюмів. Пропоновані куртки з брюками, фартухи й робочі рукавиці мають спеціальне вогнетривке просочення, яке повністю захистить від продуктів горіння при роботі.

Основний матеріал, з якого шиється одяг для зварювальних робіт – це брезент. Він убезпечить робітника від теплового випромінювання, бризок розплавленого металу та іскор. Для зручності на одязі передбачені кишені та нашиті додаткові шари тканини в особливо схильних до зносу місцях (на ліктях, колінах). Кожен брезентовий зварювальний костюм зроблений з вентиляцією в пахвовій зоні й на спині. Вироби відрізняються простим дизайном, тому будуть зручні у використанні навіть у складних умовах. А найбільш докладну інформацію про товари клієнтам дадуть фахівці нашої компанії. Вони не лише детально охарактеризують кожну модель, а й допоможуть зорієнтуватися у виборі спецодягу.

Пошиття спеціальних костюмів на замовлення в найкоротші терміни

Компанія ПроСтиль пропонує купити вже готові вироби або замовити пошиття одягу з урахуванням ваших побажань щодо дизайну. Ця послуга буде особливо зручна, якщо ви плануєте закупку оптом для всього колективу підприємства. При необхідності, ми подбаємо про брендування – нанесемо на спецівку ваш логотип або емблему.

В інтернет-магазині вас приємно здивують асортимент товару, ціна і сервіс. У числі доступних послуг – швидка доставка в будь-яке місто, так що ви отримаєте товар без затримок. І робітники матимуть міцні та якісні речі, до пошиття яких ми підійшли з усією відповідальністю професіоналів.

Повна версія

Мобільна версія