Спецодяг для автосервісу, автомийки, СТО, АЗС

Товари 1-18 з 18
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Надійний захист для авторемонтника

Працівники, які займаються обслуговуванням автомобілів, щодня наражаються на ризик. Тому вони не можуть обходитись без спецодягу, котрий захищає від численних шкідливих факторів. Однак уніформа повинна не тільки оберігати від небезпечних для здоров'я випадків, а й мати спеціальні властивості:

  • ергономічність;
  • стійкість до бруду;
  • міцність;
  • легкість.

Одягаючи форму для роботи на СТО або в автосервісі, співробітник повинен почуватися комфортно. Правильний крій і підбір матеріалів для такого типу спецодягу полегшує виконання важкої роботи і багаторазово знижує ризики. Особливо при ремонті чи заміні важкодоступних деталей автомобіля. Тому зручний спецодяг є необхідною складовою повноцінного робочого процесу.

Важливо пам'ятати, що і при самостійному налагодженні транспортного засобу так само необхідно мати спецовку, котра захистить від можливого небажаного контакту з небезпечними деталями машини чи мазутом.

Корисні властивості й типи спецодягу

Працівники автомайстерень, АЗС та автомийок зобов'язані носити напівкомбінезони або брючні костюми зі спеціальних матеріалів. Для цього одягу використовується жаростійка і водонепроникна тканина. Вона допомагає уберегтися від опіків, прямого контакту з деталями, що знаходяться під напругою, чи з хімікатами. Також це додатково допомагає запобігати отриманню порізів та травм при ударах або падінні. Незмінним доповненням до спецодягу стали головні убори і рукавички, які також мають захисні властивості.

Придбання засобів захисту в інтернет-магазині  

Інтернет-супермаркет ПроСтиль пропонує до уваги клієнтів товари, оптимальні в співвідношенні ціна-якість. Надійний спецодяг, підходить для представників усіх професій, пов'язаних з обслуговуванням автомобілів, відповідає високим стандартам якості. Багато моделей мають оригінальний крій і відповідають сучасним тенденціям.

Серед позицій, представлених в нашому каталозі, завжди є в наявності вироби всіх розмірів. До них тут же можна підібрати Засоби індивідуального захисту і додаткові аксесуари.

Повна версія

Мобільна версія