Спецодяг для сантехніків, слюсарів

Товари 1-9 з 9
 

Спецодяг для сантехніків – зручно вибирати на ProStil

На сайті нашого інтернет-магазину легко підібрати костюми, куртки, комбінезони та інший спецодяг, що відмінно підійде для сантехніка або слюсаря. Широка область застосування таких виробів дозволяє використовувати їх також для домашньої роботи, на складі, СТО або в інших галузях комунального господарства.

Зносостійкість пропонованого одягу досить висока завдяки добре продуманому дизайну і правильно підібраним тканинам. Ви можете вибрати моделі зі спеціальними нашивками на ліктях і колінах, накладними та внутрішніми кишенями, утеплювачем. При пошитті використані якісні пиловідштовхуючі тканини (брезент, грета, бязь і інші). У деяких костюмах є водовідштовхуюче просочення для захисту від намокання. Спецодяг не псується при багаторазовому пранні та чищенні, зручний і практичний у використанні. Відповідає всім вимогам Держстандарту України.

Пошиття спецодягу для слюсаря на замовлення

Компанія ПроСтиль пропонує клієнтам пошиття спецодягу на замовлення, з урахуванням побажань щодо дизайну. Ми пропонуємо високоякісні речі, до пошиття і дизайну яких наші фахівці підійшли з максимальною відповідальністю. Зручний спецодяг не буде обмежувати рухів і дозволяє виконувати навіть найважчу роботу. А завдяки сучасній модернізованій техніці в швейних цехах компанії ваші замовлення виконуються швидко і якісно.

При необхідності, ми подбаємо про брендування – нанесення на виріб вашого логотипу, напису або емблеми. Крім того, у вас буде можливість проконсультуватися з нашими фахівцями при виборі фурнітури і тканини. Перед отриманням всього замовлення можна ознайомитися з презентаційним зразком, щоб переконатися в належному виконанні замовлення і гарній якості одягу. До того ж, в інтернет-магазині можна зробити замовлення оптом будь-якої партії, котра буде швидко доставлена за місцем призначення.

Повна версія

Мобільна версія