Камуфльований одяг

Товари 1-6 з 6
 

 

Застосування камуфляжу в різних галузях господарства і побуті

Камуфльований одяг є одним з різновидів форменого спецодягу. Традиційно використовується військовими в якості маскувальною одягу, що допомагає вести бій на місцевості. Сам по собі камуфляж може бути різних кольорів, котрі представляють собою хаотичну послідовність з темних і світлих плям одного тону. Сучасне застосування такої уніформи актуальне в різних професійних областях.

Одяг типу мілітарі є стандартною формою для представників наступних професій:

  • військово-польова служба – насичений зелений окрас;
  • морські війська – перевага світло-сірого кольору;
  • міська служба охорони – велика частина темно-сірого кольору;
  • будівельник, робітник – камуфльований зелений комбінезон;
  • військова форма – літня і зимова, темно-зелена;
  • мисливець, грибник – великі плями різних відтінків зеленого.

Як видно з цього списку, діапазон застосування і поширення камуфляжного одягу досить широкий. Навіть у світі моди зустрічаються численні шанувальники стилю і забарвлення мілітарі, хоча такий одяг не має жодної з властивостей спецодягу.

Купівля камуфльованих костюмів

Вкрай рідко можна зустріти жінку, яка одягла б камуфльований костюм. Тож, мілітарі форма традиційно вважається різновидом спецодягу для чоловіків. Вона робиться переважно з щільних тканин, котрі добре захищають тіло від вітрів і механічних пошкоджень. Такий спецодяг шиється за відповідними стандартами, форма не вимагає особливого догляду, легко переться і очищається від бруду.

В інтернет-супермаркеті ProStil можна залишити онлайн заявку на пошиття камуфляжного одягу. Досить вказати деталі пошиву, вимоги і побажання до дизайну. Клієнтів чекають цікаві знижкові пропозиції. Оплатити покупку можете просто на сайті, або іншим зручним способом. Менеджери компанії допоможуть розібратися в усіх питаннях. Добротна і якісна уніформа, індивідуальний підхід від співробітників служби підтримки, зручні умови доставки по Україні – все це магазин пропонує вже сьогодні. 

Повна версія

Мобільна версія