Вологозахисний одяг

Товари 1-13 з 13
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Оптимальні характеристики спеціалізованого одягу

Щоб робота на підприємстві була максимально ефективною, роботодавцю доводиться забезпечувати необхідні умови. На жаль, нікому не під силу керувати погодою, тож, іноді співробітникам доводиться працювати не просто під дощем, а у виробничих умовах підвищеної вологості. Убезпечуючи працівників від дискомфорту, роботодавець дбає про підвищення продуктивності праці. Тут допоможе якісний вологозахисний одяг. Наприклад, зручний прогумований плащ в мокру негоду ефективно вбереже від небажаного намокання, що збереже здоров'я.

Сучасні вологозахисні засоби виготовлені з поліестеру і нейлону, оснащені зручними кнопками і клапанами. Плащі проклеєні так, що при правильній експлуатації ні за яких умов волога не потрапляє всередину. Такий одяг, придбаний на замовлення в інтернет-магазині ProStil, служитиме довго і вбереже ваші кошти від щорічних витрат на дешевий одноразовий, неякісний товар.

Якісний спецодяг за доступними цінами

Компанія ПроСтиль пропонує купити в Києві одяг для захисту від вологи за цілком прийнятною вартістю. Використовувані нами сучасні технології дозволяють створювати на замовлення споживачів зручні та практичні костюми й плащі. Міцні і легкі тканини, як поліестер і нейлон, забезпечать комфорт і зручність для праці навіть у сильний дощ. Спеціалісти розроблять дизайн і якісно виконають пошив за індивідуальним замовленням, враховуючи всі критерії, важливі для виконання фізичній праці. Крім того, у виробництві застосовуються лиш сучасні матеріали, тому одяг забезпечує свободу рухів, довго не зношується і зберігає товарний вигляд протягом багатьох років.

У наш час покупки в мережі інтернету стали не просто вигідними, а й актуальними. Тож, на сайті магазину представлено найнижчі ціни на вологозахисний одяг. А продаж товарів оптом передбачає хороші знижки, тому дуже вигідно замовляти спецодяг відразу на весь колектив. Наявність власного швейного виробництва дозволяє компанії ProStil контролювати якість виробів і створювати оригінальний дизайн на різноманітні моделі спецівки. До того ж, за замовленням наносяться на продукцію логотипи та необхідні елементи, котрі відображають корпоративний стиль. Адже сьогодні спецодяг не тільки виконує свої прямі функції, але і створює відповідну атмосферу і позитивний настрій на виробництві.

Замовляйте необхідні засоби захисту і ви неодмінно залишитеся задоволені покупкою. Кур'єрська служба надійно забезпечить доставку в короткі терміни у будь-яку точку України.

 

 

Повна версія

Мобільна версія