Демісезонні куртки (спецодяг)

Критерії вибору демісезонних курток

Вибираючи демісезонну куртку, слід звернути увагу на тканину і на конструктивні особливості виробу. Конструкцією куртки необхідно забезпечити зручність користування. Це досягається функціональним та ергономічним розташуванням деталей одягу. Стандартні демісезонні куртки мають прямий подовжений крій, іноді обладнані капюшоном. Передбачаються стандартними вимогами накладні і внутрішні кишені. При необхідності, на них наносяться смуги спеціального матеріалу, які відбивають світло та покращують візуальне сприйняття людини в умовах поганої видимості.

Найчастіше у пошитті курток використовуються сумішеві тканини підвищеної щільності. Поєднання бавовняних і синтетичних ниток надає матеріалам необхідні експлуатаційні характеристики. В окремих випадках застосовуються тканини з водовідштовхувальними просоченнями. Всі ці необхідні показники строго регламентуються Державними Стандартами з охорони праці. Відповідність вимогам має бути підтверджено сертифікатами на спецодяг.

Як бачимо, вимоги досить чіткі. Тому, щоб врахувати всі особливості специфічних виробничих процесів, рекомендується замовити індивідуальний пошив спецодягу.

У нас є, що вам запропонувати

Міжсезоння в осінні та весняні місяці з непередбачуваною погодою і різкими перепадами температурних режимів потребує відповідного одягу. Надійний захист від впливу цих несприятливих факторів забезпечує спеціальна робоча куртка, котра добре закриває тіло від впливу несприятливих факторів на виробництві.

Інтернет-магазин ProStil допоможе отримати якісний і недорогий спецодяг. Демісезонні куртки зручно купувати в комплекті з іншими засобами захисту. У нас є все необхідне для працівників будівельної, переробної, гірничо-добувної, металургійної, енергетичної та інших галузей господарства. Вони завжди забезпечують надійний захист від шкідливих факторів промислового забруднення і механічних пошкоджень. У нас на сайті ви можете купити серійні моделі курток, жилетів, футболок, халатів, гольфів, блузок, сорочок або здійснити пошиття під замовлення. Продаж здійснюється як оптом, так і в роздріб. Гнучка система знижок і зручна форма оплати, високий рівень якості і доступні ціни – ось переваги, які ви отримаєте, звернувшись в наш онлайн-магазин.

Повна версія

Мобільна версія