Формений одяг

Товари 1-6 з 6
 

Види форменого одягу

Формений одяг – це підвид спецодягу, який відрізняє певну корпоративну групу. Тобто форму єдиного крою, кольору і стилю носять всі працівники конкретного підприємства. Залежно від займаної співробітником посади, форма може мати деякі доповнення та аксесуари, але в цілому відповідає загальному корпоративному стилю. За усталеним виглядом спеціального одягу легко розпізнати представників певних професій, наприклад, судді, перукарі та ін. Також форма є відмітним знаком військових, деяких державних службовців і навіть учнів різних навчальних закладів.

Не слід плутати формений одяг з сигнальним – особливим видом спецодягу, призначення якого залучення уваги до працівників на дорозі чи на будівницві. Однак формений одяг, як і сигнальний, має яскраво виражені характеристики і виражає корпоративний стиль компанії або особливий напрямок роботи організації.

Форма має декілька важливих характеристик. Вона повинна бути:

  • зручною;
  • практичною;
  • стильною;
  • універсальною;
  • поділятися на літню і зимову.

На більшості підприємств співробітник не має права приступати до виконання своїх посадових обов'язків без уніформи. Цей пункт прописується в колективному договорі і не підлягає оскарженню.

Замовлення ексклюзивного форменого одягу

Традиційно уніформа ділиться на жіночу і чоловічу. Але це рідко відноситься до робочого одягу. Так, маляри носять однакові напівкомбінезони, співробітники громадського транспорту надягають жилетки, а гравери – фартухи. Спеціальну форму зобов'язані носити машиністи (та інші співробітники залізничних служб), працівники сфери послуг, харчової промисловості. У каталозі інтернет-супермаркета ProStil знаходиться декілька популярних видів форменого одягу. Кожна модель виконана з добротних матеріалів, відповідає високим стандартам якості і підходить для представників різних професій. Замовити ексклюзивну форму можна через операторів нашого сайту, які підкажуть найбільш вигідні рішення і допоможуть зробити покупку. Доставка будь-якої кількості товару здійснюється по всій Україні в короткі терміни.

Повна версія

Мобільна версія