Демісезонні футболки (спецодяг)

Футболка чудово підійде для демісезонного робочого одягу

Не секрет, що футболки дуже часто використовуються у якості робочого одягу. Адже вона універсальна, має чудові гігієнічні характеристики, забезпечує прийнятну терморегуляцію для організму. Тому ефективно використовується в сфері побуту і обслуговування, на будівельних і складських майданчиках, в медичних установах, в охоронних структурах. Піддягаючи такі вироби під сорочку або куртку, можна регулювати температурний баланс організму, комфортно почуватись в умовах неопалюваних виробничих приміщень і відкритих майданчиків.

На виробництві дуже важливо захистити людей від впливу несприятливих температурних режимів в осінні та весняні місяці. Особливо – на відкритому повітрі. У міжсезоння суттєво зростає рівень простудних захворювань, що не може не відбитися на ефективності праці. І проста бавовняна футболка часто стає оптимальним варіантом: ціна не висока, а ефект від застосування може бути досить відчутним.

В окремих випадках, коли одяг потребує особливого покрою чи специфічного оформлення, рекомендується індивідуальне замовлення, щоб максимально враховувалися побажання замовника.

Ми допоможемо вирішити проблему і заощадити кошти

Якщо перед вами стоїть завдання купити недорогий, але якісний демісезонний спецодяг, зайдіть на сайт інтернет-магазину ProStil. Тут окрім футболок зможете придбати куртки, костюми, напівкомбінезони, комбінезони, халати, жилети, брюки, головні убори, гольфи, блузки, сорочки, білизну, фартухи і нарукавники. Разом з цим компанія виконує пошив спецодягу на замовлення. З огляду на умови роботи, наші фахівці на перше місце ставлять правильний вибір тканин для виробів, щоб матеріал забезпечував достатній повітрообмін та гігроскопічні властивості. Тож, перевага віддається натуральним бавовняним тканинам. А в деяких випадках використовуються сумішеві матеріали, якщо потрібно збільшити стійкість до розривних навантажень. З огляду на специфіку роботи замовника, ми враховуємо і вимоги до санітарно-гігієнічних показників, дотримуючись міжнародних стандартів і ДСТУ.

Продаж товарів ведеться оптом і в роздріб, за цінами, які задовольнять найвибагливішого замовника. Цьому сприяє гнучка система знижок і той факт, що компанія «ПроСтиль» є профільним спеціалізованим підприємством з виготовлення спецодягу. Вам не доведеться оплачувати послуги посередницьких структур. Ми допомагаємо клієнтам вигідно заощаджувати кошти і час.

Повна версія

Мобільна версія