Спецодяг, форма для охорони

Товари 1-11 з 11
 

Не знайшли потрібний спецодяг?

Потрібна особлива модель або інший колір тканини?

Ми прорахуємо і пошиємо фірмову, корпоративну або одяг, від 10 шт.

0 (800) 330-795 Безкоштовно по Україні. з 9 до 17:00

Сучасна уніформа для охоронців: типи та призначення

Спеціальний костюм для охоронців – обов'язкова уніформа, яку повинен носити на робочому місці кожен представник цієї професії. Вона відноситься до форменого одягу і слугує своєрідним розпізнавальним знаком, що вказує на приналежність співробітника до конкретної галузі. Спочатку одяг для охорони використовували з каталогу виробів для військових підрозділів, але тепер сфера послуг охоронних структур значно розширилася. Вони працюють на підприємствах, в школах, дитячих садах, в банківських організаціях, ресторанах, медичних установах. Тож, до їх зовнішнього вигляду сформувалися нові вимоги. Приватні охоронні підприємства самостійно затверджують  уніформу для охорони, намагаються забезпечити співробітників якісним одягом та спецвзуттям, відповідно до стандартів, затверджених законом.

Традиційними для охоронних структур є брючні костюми, однакові для жінок і чоловіків. Вони складаються з штанів і захисної куртки. Також до уніформи входять:

  • жилет;
  • кепка;
  • футболка;
  • спеціалізоване взуття;
  • захисний одяг спеціального призначення.

Фасони одягу охоронців оперативної групи, наприклад, або диспетчерів охоронних пультів мають різну екіпіровку. Для охоронців, які працюють на відкритому повітрі і в приміщенні, використовується спецодяг різних типів. Сьогодні багато з цих моделей стали популярними у туристів, мисливців і рибалок, адже їх якості та кольорова гама дозволяють людині залишатися непоміченою на тлі навколишнього середовища.

Пошиття одягу для охоронних підприємств

Підприємство-виробник: компанія «ПроСтиль» пропонує якісний одяг для співробітників охоронних підприємств. У першу чергу приділяється увага практичній стороні застосування спецодягу: уніформа повинна бути міцною і не утрудняти рухів. Оскільки головне завдання охоронця – захищати ввірений об'єкт, одяг не повинен перешкоджати здійсненню активних дій по затриманню зловмисників. Крім того, працівники служби охорони вартують різні об'єкти, умови на яких значно відрізняються один від одного. Співробітники, які мають можливість управляти системою охорони дистанційно, вважають за краще знаходитися за пультами управління в простих футболках і штанях з м'яких тканин. Матеріали для облачення охоронців бувають як грубі, так і досить м'які. Їх тип залежить від наявності чи відсутності утеплення, а також специфіки конкретного місця роботи співробітника. Тоді як члени оперативної групи, готові на першу вимогу виїхати на виклик, надягають захисну форму з грубих матеріалів, що перешкоджає отриманню травм і допомагає діяти швидко.

Існують стандартні критерії, за якими наші спеціалісти створюються різні моделі. Вони представлені в різних фасонах і колірних рішеннях, якщо це не виходить за межі, зазначені в нормативних актах Держстандарту. Клієнти магазину можуть підібрати потрібні товари в нашому великому каталозі, але існує можливість складання індивідуального замовлення. Пошиття уніформи здійснюється в максимально короткі терміни. Готові вироби доставляються на вказану в заявці адресу працівниками відділеня Нова Пошта. На сайті діють вигідна система знижок і спеціальні пропозиції для оптових покупців.

Повна версія

Мобільна версія